Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    mackur
    Gość

    Domyślnie kuchenne zabawy ....

    Tym razem próbowałem poszukać nowego światła....w dłoń trafiła kuchenna miska )))...i wyszło tak )

    1.



    2.



    m

  2. #2

    Domyślnie

    co zrobiłeś z tą miską? bo efekt jak dla mnie super. 1 świetna!

  3. #3

    Domyślnie

    jaki jest efekt? plama światła przykryta poczochranymi włosami jest super...?
    chyba moja mało artystyczna dusza nie ogarnia

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TheKilla Zobacz posta
    jaki jest efekt? plama światła przykryta poczochranymi włosami jest super...?
    chyba moja mało artystyczna dusza nie ogarnia
    Nie no mi ten przepał też nie pasuje... do czochrańca też nie do końca jestem przekonany. Ale ciekawi mnie co on dokładnie zrobił z tą miską i lampą bo podoba mi się stopień miękkości światła.

  5. #5

    Domyślnie

    Koledzy zapewne mają rację, ale..."się mi podoba".
    D90

  6. #6

    Domyślnie

    mnie też się podoba

  7. #7
    mackur
    Gość

    Domyślnie

    koledzy;

    1. nie przykryta poczochranymi włosami a złapana w totalnym ruchu. Zdjęcie było wykonane z silnego wychylenia w przód...gdzie następnie modelka wykonała dynamiczny ruch do góry z lekki obrotem glowy....trafienie nie było proste, ale się udalo. Być może dlatego mi się ta fotka podoba....jest w mojej ocenie ekspresyjna i żyje. Ale nie jestem obiektywny jako autor

    2. miska? zrobilem cos w stylu Beauty Disha....miski 2 (duza mala), sciagaczy plastykowych kilka....i kombinowalem tak, aby głebokość zanurzenia jednej miski w drugiej była odpowiednia. Poza tym w ogóle ciekawe ćwiczenie....jak głebokość zainstalowania miski wplywa na miekkość a przede wszystkim krycie pierwszego planu światłem...oraz jak odwrócenie miski wewnętrznej tez takie cuda zmienia ) Zabawa przednia.....fotograf-majsterkowicz

    m

  8. #8

    Domyślnie

    Nie podoba mi się. Bardzo słabe prace. Koledzy wyżej już napisali dla czego i ja tak samo uważam
    W takim razie jak to dish własnej roboty z dwóch misek to nie panujesz nad światłem. Mam też taki własnej roboty a daje bardziej równe światło

  9. #9

    Domyślnie

    Niestety nie podobają mi się. Kadry nie są jakieś odkrywcze, ale o to wiadomo - ciężko. W takich przypadkach trzeba by zachwycić albo światłem, obróbką, aranżacją... a tutaj światło kompletnie leży (albo zupełnie ciemno, albo przepały), kolor skóry jakiś czerwony, no po prostu nie podoba mi się.
    W tym przypadku eksperymenty z miskami lepiej zastosować po prostu w kuchni napełniając je czymś bardziej smacznym niż te zdjęcia

  10. #10

    Domyślnie

    Wyszło źle. Resztę napisali przedmówcy.
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •