Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Droga powrotna

  1. #1

    Domyślnie Droga powrotna

    Tym razem kilka klatek z dłuuugiego powrotu , ale żal było się nie zatrzymać i nie pstryknąć tak pięknych jesiennych widoków, zwłaszcza że pogoda była cudnie fotograficzna !

    Zdjęcia od 1 do 4 autorstwa Ani

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    Miłego "powrotu" w Bieszczady

    ps.
    Ale mało osób fotki pokazało co jest z Wami ??
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  2. #2

    Domyślnie

    Te od Ani lepsiejsze Fajną mieliście tą powrotną. Szkoda że się nie udało spotkać ale co się odwlecze...

  3. #3

    Domyślnie

    Ani bardzo fajne ale 5-tka to taki mój ulubiony motyw więc pasuje mi najbardziej

  4. #4

    Domyślnie

    Faktycznie. Bieszczady żegnały nas fantastycznie.

  5. #5

    Domyślnie

    A ja dopiero teraz tu trafiłem widzę, że częściowo tą samą drogą wracaliśmy - niedługo coś dołączę do fotek Ani (kadr między 2 i 3) i prawie panoramę będzie można tworzyć
    Bardzo 5 (klimat) i 6 (motyw drogi) mi się spodobały.
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  6. #6

    Domyślnie

    ... gdzie tą cerkiew wypatrzyliście?
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  7. #7

    Domyślnie

    ... gdzie tą cerkiew ...
    To jest cerkiew (prawosławna) pw. Opieki Matki Bożej w Komańczy.

    pzdw

    Q
    Gyöngyhajú lány

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez otm Zobacz posta
    To jest cerkiew (prawosławna) pw. Opieki Matki Bożej w Komańczy.

    pzdw

    Q
    Dobrze prawi
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez otm Zobacz posta
    To jest cerkiew (prawosławna) pw. Opieki Matki Bożej w Komańczy.
    Q
    musieliśmy widzieć tabliczkę informacyjną... teraz trochę szkoda, że nie odskoczyliśmy aby zobaczyć - ale fotka choć jest
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  10. #10

    Domyślnie

    Na 1 w lewym górnym rogu fajnie ośnieżone drzewka wkomponowane w złote kolory jesieni, mógłby być z tego ciekawy kadr ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •