Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Smile Co kupić ???Na Początek :)

    Jestem dopiero osobą która zaczyna przygodę z fotografią i chciałbym się poradzić u zawodowców.
    Więc pytam co lepsze Nikon D60 vs Sony A200. Znajomi doradzają mi stanowczo Nikona i sam też o nim myślę ale chcę znać opinie zawodowców.I czy któryś z tych aparatów (najprawdopodobniej D60) Wystarczy mi na początek.
    Z góry dziękuje i Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Wystarczy na początek.

    Tylko ja nie zawodowiec, więc wiesz...

  3. #3
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Wystarczy na poczatek; pamiętaj jednak, że kupując body wchodzisz w system.
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  4. #4

    Domyślnie

    Puszka to puszka. Ważniejsze są obiektywy.
    Na początek... Na początek pewnie tak - nauczysz się kręcić pokrętłami, ustawiać ręcznie to co do tej pory robił automat w kompakcie czy w komórce. Natomiast jedna i druga pucha to już taka trochę prehistoria. Owszem, robią zdjęcia, ale do nowych konstrukcji mają się nijak. Chyba jednak wolałbym Nikona, a jeśli już to raczej 5100.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Emhyrion Zobacz posta
    Puszka to puszka. Ważniejsze są obiektywy.
    Na początek... Na początek pewnie tak - nauczysz się kręcić pokrętłami, ustawiać ręcznie to co do tej pory robił automat w kompakcie czy w komórce. Natomiast jedna i druga pucha to już taka trochę prehistoria. Owszem, robią zdjęcia, ale do nowych konstrukcji mają się nijak. Chyba jednak wolałbym Nikona, a jeśli już to raczej 5100.
    Tutaj się zgodzę, ale z tych dwóch wymienionych wybrał D60 zdecydowanie Ale ja też nie zawodowiec
    2x Canon 5D Mk III, Sigma 15mm F/2,8 FE, Sigma 85mm F/1,4, Canon 16-35L II, Canon 35L, Canon 135L, Canon 70-200 L IS II

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Emhyrion Zobacz posta
    Owszem, robią zdjęcia, ale do nowych konstrukcji mają się nijak. Chyba jednak wolałbym Nikona, a jeśli już to raczej 5100.
    Może D3s od razu? Bo ja też bym wolał z nikona to...

    A jesteś świadom jaka jest różnica w cenie między D60 (zapewne używanym) a D5100?

  7. #7

    Domyślnie

    Emhyrion najprawdopodobniej zostanie przy D60 iż na 5100 mnie nie stac bo jescze nie zarabiam :0
    Ale dziękuje wszystkim za rade i podpowiedzi

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Emhyrion Zobacz posta
    Puszka to puszka. Ważniejsze są obiektywy.
    Na początek... Na początek pewnie tak - nauczysz się kręcić pokrętłami, ustawiać ręcznie to co do tej pory robił automat w kompakcie czy w komórce. Natomiast jedna i druga pucha to już taka trochę prehistoria. Owszem, robią zdjęcia, ale do nowych konstrukcji mają się nijak. Chyba jednak wolałbym Nikona, a jeśli już to raczej 5100.
    A czy mógłby mi ktoś polecić jakąś stronę na której mógłbym o tym poczyta bym dowiedzieć się więcej

  9. #9
    D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW

  10. #10

    Domyślnie

    miałem D60 i byłem mega zadowolony. polecam bo to dobry sprzęt. I mam wrażenie że lepiej wykonany niż nawet D5100.
    D5100//// 18-105VR

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •