Szukaj
To robi roznice - dzieki za objasnienie. Szukalem w necie jak dziala ten CMTP, ale niewiele znalazlem.
Cos do poczytania (w jezyku lenguydz):
http://cpn.canon-europe.com/content/...pixma_pro_1.do
Ostatnio edytowane przez wilk325 ; 25-10-2011 o 09:55
Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.
Czy juz ktos sposrod nikoniarzy testowal PRO-1......?
Szukalem w necie opinii i porownan - znalazlem to;
http://news.cnet.com/8301-17938_105-...h-pixma-pro-1/
http://www.camerastuffreview.com/ind...2:razz:rinters
http://www.camerastuffreview.com/en/...-r3000-printer
Po przeczytaniu tych krotkich recenzji sklanial bym sie jednak ku R3000
Ciekawi mnie tylko co jest wart ten Colour Management Tool Pro software w ogolnym bilansie za i przeciw...
Niestety, w PL nadal nie ma demówki. W recenzjach nic ciekawego nie zauważyłem - a w pierwszej recenzentka napisała wprost, że jeszcze nie widziała drukarki na oczy.
Czy można odświeżyć ten temat, bo bardzo mnie ciekawi jak to wygląda teraz. Choinka prawie stoi, więc wypadało by napisać list do Mikołaja i teraz pytanie co wybrać Canon pixma pro1 - Epson Stylus R3000 - Epson Stylus R3880.
Ważna zapewne tutaj będzie też ekonomia, a w tym czyszczenie dysz u Epsona i Canona. Czy ktoś może coś doradzić zgodnie z doświadczeniem ?
Zajrzyj na forum canona tam jest trochę informacji o tej drukarce http://www.canon-board.info/druk-ska...arka-a3-79074/
Czy masz ją może? Jeśli tak to jak wygląda eksploatacja?
Mam 3880. I mam banana przy każdym wyjeżdżającym z niej arkuszuMaszyna jest genialnym ogniwem pośrednim pomiędzy A3 a większymi formatami, dająca się jeszcze umieścić na biurku, jeśli ktoś ma duże
Jedyne A2 w ofercie Canona (IPF5100) to już maszyna na własnej podstawie. Ale drukująca z roli. 3880 to drukarka tylko na cięte arkusze. Można kombinować z niestandardowym rozmiarem papieru, ale rolki się do tego założyć nie da. Coś za coś. Zbiorniki 80 ml to już naprawdę fajna pojemność i sensowne koszty eksploatacji. Canony jednakowoż są nieco bardziej oszczędne w sensie ilości zużywanego atramentu. Jeśli masz jakieś konkretne pytania to wal śmiało, chociaż zdecydowanie wyrocznią w tych tamatach jest kolega Czornyj i ja dużą część swojej wiedzy pozyskałem również od niego
![]()
Gio całkowicie masz rację, ze chodziło o Epson Stylus Pro 3880, po prostu moja pomyłka w pisaniu, chociaż na myśli miałem oczywiście tą, o której wspomniałeś.
Przyjmijmy, ze ta 3880 na plus ma format A2 i to jest niepodważalna zaleta. Pomińmy jednak ten argument biorąc pod uwagę pozostałe argumenty typu koszty eksploatacji, jakość wydruku itp, które mogą mieć znaczenie czy wyborze drukarki formatu A3 , która z nich mogła by wg subiektywnej oceny dostać miano tej proponowanej.
Wiem, ze takie pytania czasami mogą być męczące, ale jednak zakup takiego sprzętu nie jest kaprysem, a ma na celu drukowanie pięknych zdjęć, z pominięciem LABu.
Będę bardzo zobowiązany za pomoc i odpowiedzi.
Pozdrawiam
Skontaktuj się z nami