Dlugi czas byl przypiety do D300, a on z kolei nieuzywany. Jak go potrzebowalem, zdejmuje z body,czyszcze soczewy, patrze w korpus, a tam na lustrze lezy ta lopatka... myslalem ze to element body. Kropelka chwilowo zalatwila sprawe, bo szklo sie bujalo jak cholera, a bylo mi potrzebne. Ale na dluzsza mete, trzeba wymienic
Tap...Tap...Tapatalk!
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami