Witam!
posiadam nikona d40, czy ktoś z was posiada takiego?
czy może mi ktoś powiedzieć jak włączyć trójpodział? na matówce? (chodzi mi o linie przecinające sie abym widział przez wizjer jak patrze) i czy jest taka funkcja wogule jest?
przegrzebałem już 10cio krotnie menu i nie mam chyba że jestem ślepy?
pomocy pomocy pomocy![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami