Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Kolejne BDB> kolorki i kadry super
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  2. #22

    Domyślnie

    "Zdecudowanie mz 2. Na 1 mam wrażenie że barkuje czegoś na dole ale oba bardzo dobre."

    Zgadzam się z powyższym.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  3. #23

    Domyślnie

    Pięknie, świetny przekaz.
    Co do 1 prawa by się przydała, oj tak...
    NIKON

  4. #24

    Domyślnie

    Jedynka posiada miłe oku kolory, a dwójka zdecydowanie lepszy kadr .

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Koholik Zobacz posta
    Mnie jedno zastanawia... czy tamtejszym świstakom nie przeszkadzają fruwające hornety i inne mirage... bo naszym to nawet kolejka na Kasprowy wadzi.
    A zdjęcia? No cóż... trzymasz poziom.
    AL tam kiedy startuja samoloty, to krowy które sie pasą w odlegości 30metrów od płotu lotniska nawet nie podnoszą głów

    napisał Mich77 -
    Bardzo ładne.
    Szkoda, ze na 1 nie jest szerzej z prawej - pokazac tą przepaść, co pokazłałoby ogrom tych gor.
    za długo robię zdjęcia aby nie wykorzystać takiej okazji (gyby była ) do zrobienia szerzej tych gór, niestety z prawej i z dołu kadru były chałupy z przybudówkami całkowicie niefotogeniczne


    pozdrófka

  6. #26

    Domyślnie

    1 bardzo na tak... ale jak byl by w pionie... technicznie nie doczepie sie niczego... paranormalnie...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #27

    Domyślnie

    Moim faworytem jest dwójka... piękne światło, chatka (stodółka) i drzewa, świetnie pokazują ogrom góry.

    Pozdrawiam.
    Surfingujące buty.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Porządna robota - ładne kadry, światło i kolorki.
    nic dodać nic ująć, Pozdrawiam Janku.

  9. #29

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •