Szukaj
Ostatnio edytowane przez Mich77 ; 23-10-2011 o 16:10
Przepiękne, czuć niesamowity klimat niesamowitego miejsca Radku![]()
Kolejne, piękne i klimatyczne odsłony...
Przyjemność dla oczu![]()
o kurcze jest moc!
Nikon http://greg77.com/
Dzięki!
Bardzo cieszą komentarze o klimacie moich prac![]()
Miło znowu popatrzeć na Twoje kolejne kadry, jest w nich jakaś magiai miejsca i czasu.
Wcześniejsze jak i te świetne , kompletnie nie znam tych stron świata ale kadry bardzo przybliżają klimat.Pozdrawiam
Dziękuję za wizytę i komentarze
Kolejne
4.
Skontaktuj się z nami