Close

Strona 4 z 24 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 237
  1. #31

    Domyślnie

    brak głosowania to porażka... Głosowanie było super zabawą i w pewnym stopniu gwarantowało, że większość forumowiczy/głosujących będzie miała te zdjęcia które się im najbardziej podobały. W ten sposób każdy mógł poczuć się w pewnym stopniu współautorem takiego przedsięwzięcia. A tak to będzie kolejny kalendarz z ładnymi zdjęciami. Z tym wyjątkiem, że może tam będzie twoje zdjęcie a jak nie to twoich znajomych z forum.
    Zupełnie mi się to nie widzi i psuje całą zabawę
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta
    brak głosowania to porażka... Głosowanie było super zabawą i w pewnym stopniu gwarantowało, że większość forumowiczy/głosujących będzie miała te zdjęcia które się im najbardziej podobały. W ten sposób każdy mógł poczuć się w pewnym stopniu współautorem takiego przedsięwzięcia. A tak to będzie kolejny kalendarz z ładnymi zdjęciami. Z tym wyjątkiem, że może tam będzie twoje zdjęcie a jak nie to twoich znajomych z forum.
    Zupełnie mi się to nie widzi i psuje całą zabawę
    Myślę, że to przez czas który mocno goni...
    Ale racje - głosowanie było fajniejsze i można było zobaczyć jakie zdjęcie rywalizowały (ztcp było 40 zdjęć w głosowaniu) i które o ile wygrały/przegrały.

  3. #33

    Domyślnie

    OK - ale kwestia ograniczenia czasu nie może powodować takiego "okrojenia" tematu.
    Ja chyba w tym roku sobie odpuszczę wysyłanie zdjęć bo nie będzie zabawy, która zawsze mi się bardzo podobała.
    Szkoda - kalendarz Nikoniarzy był w pewnym sensie czymś wyjątkowym a teraz to już nie będzie to samo
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

  4. #34

    Domyślnie

    To ja w kwestii technicznej - nigdzie nie doczytałem, gdzie można by sprawdzić, ile zdjęć już się wysłało tym formularzem. Przed chwilą przesyłałem i dostałem błąd 417. Nie wiem, czy fotografia poszła (czyli "zajęła" jedno z 12 dostępnych dla pojedynczego forumowicza miejsc), czy też wysyłać je ponownie.

  5. #35
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta
    brak głosowania to porażka... Głosowanie było super zabawą i w pewnym stopniu gwarantowało, że większość forumowiczy/głosujących będzie miała te zdjęcia które się im najbardziej podobały. W ten sposób każdy mógł poczuć się w pewnym stopniu współautorem takiego przedsięwzięcia. A tak to będzie kolejny kalendarz z ładnymi zdjęciami. Z tym wyjątkiem, że może tam będzie twoje zdjęcie a jak nie to twoich znajomych z forum.
    Zupełnie mi się to nie widzi i psuje całą zabawę

    niestety choć nie lubię marudzić bez powodu to jest w tym dużo racji.

    Oczywiście znacie się na dobrej fotografii i z pewnością wybierzecie najlepsze zdjęcia ale zgadzam się z poglądem, że psujecie nam dobrą zabawę.

    Głosowanie mogłoby trwać nawet 48 godzin

  6. #36

    Domyślnie

    I być obowiązkowe tego dnia! Bez oddania głosu, nie sprawdzisz nowości na giełdzie.

  7. #37

    Domyślnie

    Ja z innej beczki - Obecny kalendarz nie podoba mi sie wcale. Glosowanie moze bylo zabawne, ale wole kalendarz zony z irlandzkimi wrozkami.
    Po cichu licze na cos ciekawszego w tym roku, bo nie mam jak kopsnac sie na zielona wyspe (chora córcia) po kolejna porcje wrozek.
    Popieram GTK/GTW. Po wszystkim mozemy sobie popomstowac w opor.
    Pozdrawiam.

  8. #38
    Oszczędny w słowach Awatar tomko
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Prawie W-wa ;)
    Posty
    178

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    I być obowiązkowe tego dnia! Bez oddania głosu, nie sprawdzisz nowości na giełdzie.
    i dożywotnia blokada działu Akt

    Tez byłbym za głosowaniem, choćby krótkim. Raz, że to my jako społeczność byśmy sobie wybrali zdjęcia, a dwa, ze nikt by do GTK nie miał głupich pretensji o to, że wybrali takie zdjęcia a nie inne.
    Zastanówcie sie nad tym, jeden problem na głowie mniej.

    Pozdrawiam

  9. #39
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    niestety choć nie lubię marudzić bez powodu to jest w tym dużo racji.

    Oczywiście znacie się na dobrej fotografii i z pewnością wybierzecie najlepsze zdjęcia ale zgadzam się z poglądem, że psujecie nam dobrą zabawę.

    Głosowanie mogłoby trwać nawet 48 godzin
    Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i sam pisałem na forum GTK, że ubywa nam element fajnej zabawy.
    Natomiast praktyka pokazuje, że z głosowaniem bywało słabo. Dzięki mobilizacji psychotropa, który zakłada watki w cafe nawołujące do głosowania udawało się to, że po tygodniu było niecałe 500 głosów. Z nadsyłaniem zdjęc było jeszcze słabiej. A już w ogóle postulat portrecistów by był wreszcie pionowy kalendarz (spełniono to w 2011) .. w ogóle nie spowodował tego, żeby portrety stanowiy większy odsetek nadesłanych zdjęć. Ba, w roku gdy kalendarz był pionowy odsetek portretów był .... mniejszy niz w latach gdy kalendarz był poziomy!!! I to po trzech latach poziomych kalendarzy, gdy archiwa krajobrazowców były przetrzebione, a archiwa portrecistów napuchnięte
    Dla mnie to był szok i doświadczenie, że nie bardzo nalezy zwracac uwage na to, co pisza ludzie. Bo pisza jednostki, a ogół i tak robi po swojemu, często zupełnie inaczej.

    Wracając do tematu. Za późno wystartowaliśmy z kalendarzem. Max przeciągamy termin zbierania zdjęć, a i tak jest on krótki.
    Powiedzmy, że w tym roku chyba będzie łatwiej się w tym kalendarzu znaleźć, bo konkurencja będzie mniejsza. Na to się na razie zanosi. Mało nadesłaliście.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #40
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kkokosz Zobacz posta
    Nie wiem, czy fotografia poszła (czyli "zajęła" jedno z 12 dostępnych dla pojedynczego forumowicza miejsc), czy też wysyłać je ponownie.
    Mamy 12 twoich zdjęć. Jest OK.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 4 z 24 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •