Witam!
Kolega Hobbie pokazywał swoją wersję tego miejsca.
Czas przyszedł pokazać coś swojego
Inny kadr w kolorze i krótszym czasem.
Zapraszam.
Pozdrawiam
Rafal.
Szukaj
Bardzo dobre!
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Jak to mawia mój imiennik - gitarra!![]()
Ładne kompozycyjnie i kolorystycznie, nie obraziłbym się jakby było większe.
Skontaktuj się z nami