Close

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 148
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    A swoją drogą skąd tyle pochwał dla Sony i jednocześnie tyle nagan dla 1. Matryca ma ta samą wielkość.
    I aparat jest większy... i więcej eFów... same zalety.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    A swoją drogą skąd tyle pochwał dla Sony i jednocześnie tyle nagan dla 1. Matryca ma ta samą wielkość.
    ale oprócz matrycy jest jeszcze obiektyw, fakt, że niektórzy pomijają jego rolę w fotografii sony dał "produkt zamknięty", nikon niestety "niedorozwinięty"
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #103

    Domyślnie

    No właśnie jest obiektyw, który w Sony jakiś super jasny nie jest. W 1 zawsze można podłączyć inny, jak kit nie podchodzi.

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    No właśnie jest obiektyw, który w Sony jakiś super jasny nie jest. W 1 zawsze można podłączyć inny, jak kit nie podchodzi.
    Np. 14-24, przez przerzutkę za tysiąc złoty. I zdjęcia o razu nie wyglądają jak z kompakta, prawda, Ropusz?

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  5. #105

    Domyślnie

    Raczej mi chodzi o to, że z samej specyfikacji nie wynika, żeby RX-100 był killerem 1 Ale pochlebnych opinii o 1 na naszym forum jak na lekarstwo, w przeciwieństwie do Sony.
    Pisząc o szkielkach do 1 miałem na myśli dedykowane do 1. Zresztą jest też Canon o podobnej matrycy i też o nim cisza.
    Ostatnio edytowane przez ropusz ; 12-11-2012 o 23:01

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Raczej mi chodzi o to, że z samej specyfikacji nie wynika, żeby RX-100 był killerem 1 Ale pochlebnych opinii o 1 na naszym forum jak na lekarstwo, w przeciwieństwie do Sony.
    Myślę że abstrahując od jakości zdjęć, podstawową sprawę zauważysz na 0:40.


    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Pisząc o szkielkach do 1 miałem na myśli dedykowane do 1. Zresztą jest też Canon o podobnej matrycy i też o nim cisza.
    Chyba pomyliłeś z Pentaxem Q. Canon się nie ośmieszył.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  7. #107

    Domyślnie

    Miałem na myśli EOSa M ale tam faktycznie APS-C siedzi, a nie 1". Miałem różne kompakty ale nigdy nie nosiłem ich w tylnej kieszeni. Może dlatego, że nie ma chudej d. i nie noszę spodni z kroczem w kolanach. Do przednich kieszeni jeansów ciężko włożyć aparat. Włożyć to jeszcze pół biedy, gorzej z wyjęciem. Wbrew pozorom RX-100 też swoje zajmuje. Mam np. Olympusa XZ-1, który dużo większy nie jest ale i tak do kieszeni spodni nie wchodzi.

  8. #108

    Domyślnie

    Tylko jak taki aparat wygląda po dłuższym noszeniu go w kieszeni, obojętnie czego, spodni, marynarki, kurtki etc. Zakurzony, powycierany itd. Zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia, zakurzenia optyki i przetwornika, etc. Moim zdaniem aparat "kieszonkowy" do kieszeni to mit. Nie znam nikogo, kto by tak nosił kompakta.
    Ostatnio edytowane przez stachmuszel ; 13-11-2012 o 18:57
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    ........... Nie znam nikogo, kto by tak nosił kompakta.
    wywołany do tablicy - dlatego kupuję "tanie"
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Tylko jak taki aparat wygląda po dłuższym noszeniu go w kieszeni, obojętnie czego, spodni, marynarki, kurtki etc. Zakurzony, powycierany itd. Zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia, zakurzenia optyki i przetwornika, etc. Moim zdaniem aparat "kieszonkowy" do kieszeni to mit. Nie znam nikogo, kto by tak nosił kompakta.
    Noszę swojego nexa w kieszeni kurtki. Jak aparat przekracza granice mieszczenia mi się w kieszeni kurtki, robię się dużo bardziej tolerancyjny dla rozmiaru aparatu. Pod warunkiem rzecz jasna, że nie wyglądam z nim jakbym leczył kompleksy małego członka.

    Niezakurzony i niepowycierany to jest jedynie aparat w domowym ołtarzyku.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •