Witam wszystkich od pewnego czasu rozgladam sie za analogowym f80 lub f100 z przewaga dla f100. Co sadzicie o kupowaniu np. na allegro. Na co zwracac uwage podczas kupowania sprzetu od kogos kogo sie nie zna jakies newralgiczne lub slabe punkty owego body? Czy oddanie aparatu do serwisu w celu jego sprawdzenia wykaze ile zdjec wykonano aparatem (mam dosc czytania w mailach zapewnien ze aparat byl kupiony 3 lata temu i zrobiona nim ok 10 filmow a w ofercie jestem zawodowcem wiec dbam o sprzet troszke dziwne![]()
Czy moze ktos kupowal cos w komisie e-oko i moze sie podzielic opinia?
W razie jak cos jeszcze by mi sie przypomnialo bede pisal. Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami