Kolejny wypad do Portland. Odsłona pierwsza. Tym razem wczesnym rankiem- jak w tytule.
Będzie ich jeszcze zapewne kilka.
Do szerokich Sigmiarzy prośba- jak wyprostować to co po prawej się "wygło"? Nie musi być na PM- może komuś te porady się przydadzą. W końcu to forum przecież.
Zapraszam
Skontaktuj się z nami