Klarens kiedyś pokazywał tę miejscówkę w kolorze. Kadr zacny a i obróbka BW ok
Szukaj
Klarens kiedyś pokazywał tę miejscówkę w kolorze. Kadr zacny a i obróbka BW ok
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
widzę że trafiłeś i pogodę miałeś nie najgorszą podoba mi się i ramka też wydaje mi się trafiona
Ps. nie miej do mnie żalu ale zapomniałem Ci powiedzieć że tam są 2 latarnie druga jest w zatoce za polem golfowym taka mała ale są super kałki
bdb Hubercie, bardzo![]()
Bardzo dobry kadr
Tylko dlaczego taki znaczek pocztowy? Weź się zlituj nad słabo widzącymi kolegami i daj większy![]()
Dla mnie super!
Bardzo się podoba.
Prognoza mówiła całkiem co innego, więc liczyłem na lepsze warunki...![]()
Było raczej mrocznie, więc decyzja o B&W była okazała się jedyną - słuszną
Forum rządzi się swoimi prawami stąd taki rozmiar
Ale gdyby ktoś chciał to zapraszam do zerknięcia na większą wersję.
Dziękuję za odwiedziny i komentarze![]()
Wszystko już napisano więc cóż...Kapitalne i tyle![]()
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Grunt to dobrze ustawić aparat na czas jakiś....![]()
![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami