Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Sport

  1. #1

    Question Sport

    Jako że w Cafe już różne wątki się pojawiały to ja i postanowiłem wyskoczyć z głupim pytaniem. Rok temu przeprowadziłem się z Krakowa do Bielska i... cóż, brakuje mi sportu. O ile w Krakowie mieliśmy ekipę, z którą graliśmy co tydzień w piłkę, a czasem w siatkę o tyle tutaj po prostu nie znam nikogo. Jeszce w lecie to pół biedy, bo można było pojechać na rower, o tyle zimą już gorzej. Oczywiście zawsze można jechać na narty/deskę, bo są bliżej, ale zależałoby mi na jakimś regularnym sporcie zespołowym.
    I w związku z tym pytanie: nie zna ktoś jakiejś ekipy w Bielsku, której brakowałoby jednego chłopa do regularnego pogrania? Albo ewentualnie kogoś kto chętnie przygarnąłby nową osobę Jak mówię - ze sportów to raczej siatka, albo piłka, bo w tym jeszcze jako taki poziom kiedyś trzymałem. Oczywiście poziom stricte amatorski, więc bez cudów, ale np. w kosza już zupełnie grać nie umiem.
    Za wszelkie info będę wdzięczny, a i kiedyś jakieś piwko postawię (po treningu ).
    D7(5)0 | F100 | F8/3.5 | S10-20/4.5 | N18-35 | S24-70/2.8 | N50/1.8 | N85/1.8 | N70-300VR | SB800

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ppfalcon Zobacz posta
    o tyle zimą już gorzej. Oczywiście zawsze można jechać na narty/deskę, bo są bliżej,
    nie jestem z Bielska, więc nie pomogę. Ale zawsze możesz pobiegać na nartach. Na trasie pewnie poznasz jakąś ekipę.

  3. #3

    Domyślnie

    Poszukaj grupy regionalnej z Bielska, tam pewnie ktoś coś będzie wiedział.

  4. #4

    Domyślnie

    Zapytaj M_B.

  5. #5

    Domyślnie

    Napisałem PM, zobaczymy...
    D7(5)0 | F100 | F8/3.5 | S10-20/4.5 | N18-35 | S24-70/2.8 | N50/1.8 | N85/1.8 | N70-300VR | SB800

  6. #6
    Ostatnio edytowane przez login_87 ; 18-10-2011 o 14:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •