Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65
  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki, przyda się. Ale chyba odwrotnie je podpisałeś, przynajmniej w sklepie gdzie znalazłem ten na kółkach pierwszy raz to był quantuum, a pozostałe firmy były bez kółek. Chociaż pewnie od tego samego chińczyka pochodzą. Tylko to że się sam opuszcza mnie zmartwiło. To samo się dzieje u mnie i jest to jeden z powodów do wymiany na inny model.

    PS. Do takiego zestawu lampa z dishem jak ciężki obciążnik polecasz pod statyw? Takie 3kg to chyba trzy sztuki by trzeba?
    Ostatnio edytowane przez ThomasVoland ; 16-11-2011 o 00:33

  2. #22

    Domyślnie

    napisałem że kółka powinny być odwrotnie na zdjęciach

  3. #23

    Domyślnie

    No fakt, umknęło mi

  4. #24

    Domyślnie

    Pokaże jeszcze dwa boomy z takim samym obciążeniem. Z tym że te są stalowe a nie aluminiowe i ciut droższe, ale w zamian otrzymujemy już naprawde fajne narzędzie pracy i co jest dużym plusem rączka zaciskowa do ustawiania pochylenia jest metalowa a nie plastikowa. Dodatkowo mamy jeszcze obciążenie w środkowej nodze statywu co poprawia jego stabilność wraz z obciążnikiem mocowanym na ramieniu. Regulacja pochylenie główki w droższej wersji też może być przydatna do co niektórych prac studyjnych. Ceny za te statywy to 299zł i 499zł.








  5. #25

    Domyślnie

    który jest za 299, a który z 499?
    Mamiya + Sony

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    tak jak kolega wyżej napisał

  8. #28

    Domyślnie

    po ostatnim weekendzie stwierdziłem, że do szału doprowadza mnie to, że zaczepy, które blokują wsuwanie rura w rurę nie wytrzymują siły skręcającej jaką lampa studyjna z beauty dishem działa na te rury lampa ustawiona pod kątem 45 sama sobie opada i za chwilę świeci centralnie w podłogę wszystkie tak mają ? czy to problem z moim że jest na pograniczu swojej nośności ?
    Nikon

  9. #29

    Domyślnie

    Ustaw boom tak, żeby nie było momentu skręcającego - lampa i ramię boomu równolegle - inaczej się nie da...
    BSL i DSLR

  10. #30

    Domyślnie

    witus którego dokładnie masz booma ? pokaż zdjęcie zacisku to może coś doradze

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •