Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Torba typu Colt do D700 i 80-200

    witam
    szukam torby typu colt do D700 z gripem i N70-200 VR (I) , czy taka istnieje
    coś w tym stylu http://www.lowepro.com.pl/Products/T...d_Zoom_AW.aspx
    jakiś tam D , kilka N , jedna SB i coś tam jeszcze
    http://www.uksprobasket.pl

  2. #2

    Domyślnie

    pomyłka w tytule , oczywiście chodzi o 70-200 a nie 80-200
    jakiś tam D , kilka N , jedna SB i coś tam jeszcze
    http://www.uksprobasket.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli nie przeszkadza Ci noszenie osłony przeciwsłonecznej założonej odwrotnie to polecam lowepro toploader 55 aw. Fajna, zgrabna i wygodna.

    SGS+Swype+Tapatalk

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mogę polecić Benro Beyond Z40.
    Ja nosze w nim D300s z gripem i 50-150, a na dole trzymam jeszcze włożone poziomo 17-55.
    Ma 31 cm długości, więc bez problemu powinien pomieścić twój sprzęt.

  5. #5

    Domyślnie

    ja właśnie znalazłem coś takiego http://www.thinktankphoto.com/produc...ter-50-v2.aspx , tylko nigdzie go nie mogę namierzyć
    jakiś tam D , kilka N , jedna SB i coś tam jeszcze
    http://www.uksprobasket.pl

  6. #6

    Domyślnie

    ja używam Tamraca 5629 (http://www.bhphotovideo.com/bnh/cont...=363838&is=REG) a wygrał on u mnie z lowepro dlatego że oprócz zamka ma też klipsa - a nie zawsze (prawie nigdy) chce mi się zamykać cały zamek tylko szybko klipsa <klik> i gotowe. d700 z gripem i 70-200 wchodzi na styk ( na szerokość ciasno, ale nic na siłę, a też mi zależało żeby nie był to wielki wór na 1000drobiazgów. Więc ja to od siebie polecam

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez P.R.P. Zobacz posta
    Jeśli nie przeszkadza Ci noszenie osłony przeciwsłonecznej założonej odwrotnie to polecam lowepro toploader 55 aw
    hmmm.... mam D700 i z MB-D10 + afs 80-200/2.8 toploader 55aw ni choroby mi się nie zapina, z osłoną i bez, a pomiędzy tymi szkłami (asf 80-200 vs. 70-200vrII) jest niespełna 1,5mm różnicy...
    D5, D850, 14-24/2.8, 35/1.4G, 50/1.8G, 60/2.8D, 24-70, 105/1.4E, 70-200/2.8VR2, 300/4afs, TC14EII, 2xSB800, SU800, 6x6, 6x9

  8. #8

    Domyślnie

    A bez gripa jak wchodzi? Bo powinno teoretycznie (wg producenta)..

    Na pewno mieści się d700+N24-70 z osłoną normalnie założoną, a całość jest długości d700+70-200 tyle,że z osłoną odwrotnie założoną.Ale mogę się mylić..

    SGS+Swype+Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez P.R.P. ; 16-10-2011 o 09:08

  9. #9

    Domyślnie

    bez gripa się zapina.
    D5, D850, 14-24/2.8, 35/1.4G, 50/1.8G, 60/2.8D, 24-70, 105/1.4E, 70-200/2.8VR2, 300/4afs, TC14EII, 2xSB800, SU800, 6x6, 6x9

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gompky Zobacz posta
    bez gripa się zapina.
    Ajajaj.. moja wina, przeoczyłem, że miało być z gripem. Przepraszam za zamieszanie..

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •