Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kolorowanka

  1. #1

    Domyślnie Kolorowanka

    Witam.

    Szuflandia...

    Zapewne, co poniektórży rozpoznają modelkę.
    Wiem, że "kolorowanki" nie są zbyt lubiane wśród naszych forumowych braci. Ale jakoś mnie tak natchnęło.
    Co o tym sądzicie?

    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  2. #2

    Domyślnie

    a mógłby być z tego fajny HK..
    ogólnie analogowo..
    www.lizakowski-photo.art.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Te kolorowe usta wszystko psują,kiczowato to wygląda (wg mnie).Bez nich byłoby bardzo udane,a jeśli wszystko jest już tak sterylnie czyste to jedynie potraktowałbym stemplem zagniecenie body w dolnej części.

  4. #4

    Domyślnie

    W perfekcyjny sposób udało Ci się zrobić ********* kicz! hell yeah!

  5. #5

    Domyślnie

    e tam, nie słuchaj ich. Mi się podoba. Może i jest to kiczowata technika, ale bez czerwonych ust byłoby ot zdjęcie w bw. A tak, jest ciekawie i coś się dzieje, coś przyciąga uwagę. Tak sobie pomyślałam, że secik 3 takich portretów w różnych pozach byłby idealny do ozdobienia nowoczesnego wnętrza. Ja bym kupiła
    modelka, stylistka, makijażystka
    www.jamarika.maxmodels.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Kicz, nie kicz. Ot, po prostu mało subtelnie usta podkolorowane. Wyszło zbyt brutalnie i ciekawy zamysł zniweczyło.
    Tak sobie pomyslałem.
    Tutaj jest... podpis

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    ...mało subtelnie usta podkolorowane.
    taki kolor był w oryginale
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •