Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    póki co zapewne nie zmienisz DX na FX, więc na pewno 55-300 wystarczy i będziesz zadowolona. ładnie ci uzupełni 18-55 i będzie komplecik... obiektyw może nie jest za jasny, ale powinien dać radę...
    .

  2. #32

    Domyślnie

    Tak w ogóle to gratuluję Autorce wątku przeprowadzki (w jedynym słusznym kierunku, moim prywatnym zdaniem)

    Widząc jednak zdjęcia które podlinkowałaś (zwłaszcza jedną z galerii, Modraszek czy coś takiego), bądźmy szczerzy, tak wysycone kolory nie występują w naturze i tych efektów nie uzyskasz wyłącznie przy użyciu szkła i korpusu - czekają Cię tematy typu obróbka, RAW itd. itp.

  3. #33

    Domyślnie

    Widzę po exifach w galerii Modraszka, że zdjęcia leśne robione Sigmą 17-70. Możesz się takim czymś zainteresować.

    Nikkora 70-300VR można kupić używkę za ok 1000-1200zł więc to tez jakieś wyjście
    Dziwnym nie jest

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Z. Zobacz posta
    Tak w ogóle to gratuluję Autorce wątku przeprowadzki (w jedynym słusznym kierunku, moim prywatnym zdaniem)
    Zgubiłem się w myślach co do kierunków...
    A echo na to "a może poszli do lasu ? ''''
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •