póki co zapewne nie zmienisz DX na FX, więc na pewno 55-300 wystarczy i będziesz zadowolona. ładnie ci uzupełni 18-55 i będzie komplecik... obiektyw może nie jest za jasny, ale powinien dać radę...
Szukaj
póki co zapewne nie zmienisz DX na FX, więc na pewno 55-300 wystarczy i będziesz zadowolona. ładnie ci uzupełni 18-55 i będzie komplecik... obiektyw może nie jest za jasny, ale powinien dać radę...
.
Tak w ogóle to gratuluję Autorce wątku przeprowadzki (w jedynym słusznym kierunku, moim prywatnym zdaniem)
Widząc jednak zdjęcia które podlinkowałaś (zwłaszcza jedną z galerii, Modraszek czy coś takiego), bądźmy szczerzy, tak wysycone kolory nie występują w naturze i tych efektów nie uzyskasz wyłącznie przy użyciu szkła i korpusu - czekają Cię tematy typu obróbka, RAW itd. itp.
Widzę po exifach w galerii Modraszka, że zdjęcia leśne robione Sigmą 17-70. Możesz się takim czymś zainteresować.
Nikkora 70-300VR można kupić używkę za ok 1000-1200zł więc to tez jakieś wyjście![]()
Dziwnym nie jest
Skontaktuj się z nami