Witam
Ostatnio robiąc zdjęcia podczas imprezy w dość trudnych warunkach oświetleniowych mój aparat odmówił posłuszeństwa, dokładniej nie działa podświetlenie punktu do którego ostrze, może ktoś z was miał podobną usterkę ?
Jak sobie z tym poradzić / będę wdzięczna za każdą konstruktywną radę
Pozdrawiam
B.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami