Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 68
  1. #31

    Domyślnie

    Czyli ten pirwszy bedzie pasowal do Nikona D7000? Bo ten Tamrona chce miec do kosciola, uczyc sie. A ten Nikora dluzszy do zdjec typu Fashion, plener Mlodym itd. Zeby wyszla np cala osoba i rozmazane tlo. A ten Nikora pasuje do D7000? Musze poszukac czegos takiego jak ten 17-50 Tamron, ale z tym VC

  2. #32

    Domyślnie

    Nikkor jest w pełni funkcjonalny z każdą puszką DX.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  3. #33

    Domyślnie

    Dzieki, kurcze teraz mam problem. Bo chcialem kupic tego D7000, ale po przeczytaniu co pisza uzytkownicy forum, zniechecilem sie. Jak sprawdzic czy wersja ktora chce kupic jest poprawiona? Bo slyszalem ze pluje olejem itd. A moze cos innego wybrac? tak w cenie D7000. Do tego chce Tamrona 17-50 2.8. albo Sigme 17-70 2.8. Ktory byscie wybrali do tej puszki? Plus jakies rybie oko, ale nie wiem jakie? podpowiecie? Plus Nikkor 17-105 lub 55-200 ED VR.

  4. #34
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Dodaje watek do ulubionych Masakra.

  5. #35

    Domyślnie

    No masakra, bo mam problem. Ciekawe czy Ty byles na poczatku taki madry, chyba po to jest te forum, zeby zapytac, poczytac, cos wyciagnac.

  6. #36
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ewerew Zobacz posta
    Ciekawe czy Ty byles na poczatku taki madry
    No nie, taki madry nigdy nie bylem...

  7. #37

    Domyślnie

    Masakra totalna, Zainwestuj w książkę podstawy fotografii, można kupić w dowolnej księgarni, a potem weź swojego canona i naucz się nim robić zdjęcia, przydał by sie tez pewnie kurs czytania i pisania ze zrozumieniem.
    F50; F80; S3 Pro; D90; 28 2,8; 50 1,4; 50 1,8; 18-55 VRII, 17-55 2,8; 24-120 2,5-5,6D; 35-105 3,5-4,5; AF 80-200 2,8; SB-900; YN-460, Franka Solida III, Bronka S2A, Fuji GA645Zi, Mamiya 7II

  8. #38

    Domyślnie

    a co tu do zrozumienia, jak polowa pisze masakra totalna... niby czego nie rozumiem, ze mam isc na kurs czytania ze zrozumieniem? Nie znam sie na obiektywach itd. zapytalem tylko.

  9. #39

    Domyślnie

    Podstaw Ci brakuje, a myślisz o zarabianiu na fotografii. Moim zdaniem sprzęt, który masz w tej chwili zdecydowanie wystarczy na Twoje umiejętności. Zdecydowanie nie kupuj Tamrona 17-50 i nikkora 18-105 na raz. Nie widzę racjonalnego uzasadnienia posiadania obu. Możesz też skorzystać z modnej na forum porady i
    kupić 35 1,8G, jako jedyne szkło, nauka wtedy idzie szybciej, ale wymaga więcej pracy.
    Nikkormat FTn + D90 + n28 f3.5 + n50 f2 + n105 f2.5 + n18-70 3.5-4.5 + n35 1.8

  10. #40

    Domyślnie

    wszystko jest do rozumienia, piszesz tak jakbyś nie miał pojęcia o czymkolwiek, nie rozumiesz nawet tego co ludzie Ci odpowiadają na forum, nie rozumiesz tego co producenci pisza na stronach i sprzedawcy na allegro, przekręcasz nazwy firm, ogniskowe. Rób tym co masz. Najpierw przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem instrukcję obsługi swojego canona, potem książkę o podstawach fotografii, może jakiś kurs?
    F50; F80; S3 Pro; D90; 28 2,8; 50 1,4; 50 1,8; 18-55 VRII, 17-55 2,8; 24-120 2,5-5,6D; 35-105 3,5-4,5; AF 80-200 2,8; SB-900; YN-460, Franka Solida III, Bronka S2A, Fuji GA645Zi, Mamiya 7II

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •