Szukaj
Znakomity strzal Andrzeju!!!
Nikon http://greg77.com/
bardzo ładne
F50; F80; S3 Pro; D90; 28 2,8; 50 1,4; 50 1,8; 18-55 VRII, 17-55 2,8; 24-120 2,5-5,6D; 35-105 3,5-4,5; AF 80-200 2,8; SB-900; YN-460, Franka Solida III, Bronka S2A, Fuji GA645Zi, Mamiya 7II
super kolorki, jedynie co mi jakos delikatnie nie pasuje to centralny kadr
Pasja i praca
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
fajne panie Andrzeju
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Łódka jak łódka, nie jest zła, ale niebo super![]()
Lodka jak lodka...ale kolory bardzo dobre, niebo zagralo i taki drobny elent dodajacy smaczku, czyli te choragiewki powiewajace na wietrze-czuc wiatr i dodaje to zdjeciu troche przestrzennosci. podsumowujac, to ja na tak.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Jak dla mnie zdjęcie wymiata!! SUPER!!
Nikon - przybora
"Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć." -M.Maliński
Skontaktuj się z nami