Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie Dziobem do fali.

    Parę dni temu trafiłem nad Bałtyk w czasie sztormu i spotkałem na plaży taką łódeczkę.



    ***





    ***

    Zapraszam.

    ***
    LED ZEPPELIN

  2. #2

    Domyślnie

    Fajne kolory. Podoba się.

  3. #3

    Domyślnie

    Znakomity strzal Andrzeju!!!

  4. #4

    Domyślnie

    Jest przepięknie, kolory znakomite.

  5. #5

    Domyślnie

    bardzo ładne
    F50; F80; S3 Pro; D90; 28 2,8; 50 1,4; 50 1,8; 18-55 VRII, 17-55 2,8; 24-120 2,5-5,6D; 35-105 3,5-4,5; AF 80-200 2,8; SB-900; YN-460, Franka Solida III, Bronka S2A, Fuji GA645Zi, Mamiya 7II

  6. #6

    Domyślnie

    super kolorki, jedynie co mi jakos delikatnie nie pasuje to centralny kadr
    Pasja i praca
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    fajne panie Andrzeju
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  8. #8

    Domyślnie

    Łódka jak łódka, nie jest zła, ale niebo super

  9. #9

    Domyślnie

    Lodka jak lodka...ale kolory bardzo dobre, niebo zagralo i taki drobny elent dodajacy smaczku, czyli te choragiewki powiewajace na wietrze-czuc wiatr i dodaje to zdjeciu troche przestrzennosci. podsumowujac, to ja na tak.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #10

    Domyślnie

    Jak dla mnie zdjęcie wymiata!! SUPER!!
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •