witam,
zakupiłem kilka dni temu D200 i mam spore kłopoty.
Wcześniej używałem d40 i zdjęcia z niego wychodziły całkiem sympatyczne i ostre.
W D200 przy tych samych szkłach aparat strzela gdzie mu się tylko podoba - strzelam w oko, ucho ostre
Przy tablicach ostrości wyniki są mieszane - raz ostro, a raz 2cm za linią niezależnie od obiektywu.
Dodatkowo jak robię zdjęcie na AF - aparat zrobi lekko z tyłu, ale jak to samo ustawię na manualnym ostrzeniu, to zdjęcie będzie ostre.
Miałem nadzieję, że zmiana Firmware cokolwiek pomoże, ale też żadnych zmian.
Totalnie nie mam pomysłu co z tym zrobić.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami