Jakby ktos mial watpliwosci
http://www.ranum.com/fun/lens_work/p...lity/exam.html
Szukaj
Jakby ktos mial watpliwosci
http://www.ranum.com/fun/lens_work/p...lity/exam.html
7!
Wygrałem toster?![]()
"Optymalna ekspozycja jest kwestią gustu"
8 na gownianym monitorze Della w robocie.
Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów
Pracujesz do 0:00 w robocie?No chyba, ze to WDG :]
no niestety popracuje jeszcze przez najblizszych kilka godzin bo terminu sprawy w sadzie sie nie da przesunac, ale przynajmniej wiadomo za co sie pracuje![]()
Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów
9 na 10, JPG z kompresją 9 i mniej to bardzo łatwo rozpoznać. kompresja 10 już trudniej. 11 już bardzo trudno.
D600 | D750 | D7200 ||| 35/1.4 ART | 50/1.4 ART | 18-35/1.8 ART | 85/1.8 G | 135/2 D | 17-35/2.8 | 24-70/2.8 | 70-210/4
było: D700 | D3100 | D5200 | CoolPix8800 | 14/2.8 HSM | 28/1.8G | 35/1.8 G DX | 50/1.5 HSM | 85/1.8 D | 135/2 bez D | 12-24/4.5-5.6 HSM | 28-200 D i G | 18-105 G | 18-200 G | 28-300 G | 200-500/5-6.3
9 / 10 na monitorze HP w2207h po kalibracji![]()
8/10 na usyfionym laptopie toshibyDla mnie na pierwszy rzut oka roznicy nie ma, koncentrowalem sie na przejsiach tonalnych ale nie bylem pewien trafnosci.
.
Skontaktuj się z nami