Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: JPG czy PNG?

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    7!

    Wygrałem toster?
    "Optymalna ekspozycja jest kwestią gustu"

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    8 na gownianym monitorze Della w robocie.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  5. #5

    Domyślnie

    Pracujesz do 0:00 w robocie? No chyba, ze to WDG :]

  6. #6

    Domyślnie

    no niestety popracuje jeszcze przez najblizszych kilka godzin bo terminu sprawy w sadzie sie nie da przesunac, ale przynajmniej wiadomo za co sie pracuje
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  7. #7

    Domyślnie

    9 na 10, JPG z kompresją 9 i mniej to bardzo łatwo rozpoznać. kompresja 10 już trudniej. 11 już bardzo trudno.
    D600 | D750 | D7200 ||| 35/1.4 ART | 50/1.4 ART | 18-35/1.8 ART | 85/1.8 G | 135/2 D | 17-35/2.8 | 24-70/2.8 | 70-210/4
    było: D700 | D3100 | D5200 | CoolPix8800 | 14/2.8 HSM | 28/1.8G | 35/1.8 G DX | 50/1.5 HSM | 85/1.8 D | 135/2 bez D | 12-24/4.5-5.6 HSM | 28-200 D i G | 18-105 G | 18-200 G | 28-300 G | 200-500/5-6.3

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    no niestety popracuje jeszcze przez najblizszych kilka godzin bo terminu sprawy w sadzie sie nie da przesunac, ale przynajmniej wiadomo za co sie pracuje
    Wlasnie spojrzalem na stopke

  9. #9
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    9 / 10 na monitorze HP w2207h po kalibracji

  10. #10

    Domyślnie

    8/10 na usyfionym laptopie toshiby Dla mnie na pierwszy rzut oka roznicy nie ma, koncentrowalem sie na przejsiach tonalnych ale nie bylem pewien trafnosci.
    .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •