Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Co to jest?

  1. #1

    Domyślnie Co to jest?

    Chodzi o fotografa po lewej, w tle. Domyślam się, że to bezprzewodowy wyzwalacz lampy. Tylko jak się sprawdza i jaki ma sens bezprzewodowo wyzwalana lampa na meczy koszykówki? A może to transmiter radiowy? Widziałem już kilka razy na filmach z meczów takie wynalazki zarówno u Nikona jak i Canona. Obok szkieł typu 300/2.8 :3

  2. #2

    Domyślnie

    raczej transmitter, tym bardziej , że oni od razu wrzucają do redagowania
    Mężczyźni rozwijają się do 5 roku życia, a później TYLKO rosną..

  3. #3
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  4. #4

    Domyślnie

    Chyba raczej to http://www.cyfrowe.pl/aparaty/pocket...rzewodowy.html
    Transmiter jest przykręcany do spodu aparatu, a zdalne wyzwalanie może być zapięte do drugiej puszki umieszczonej np. nad/pod koszem.
    Ostatnio edytowane przez l77 ; 10-10-2011 o 15:23
    http://fuckartletsfart.blogspot.com/ - to nie jest portfolio!

  5. #5

    Domyślnie

    to jest pocket.
    transmitera nie trzyma się na stopce tylko albo pod gripem albo gdzieś indziej.
    pocketa używa się do świecenia na meczach. w usa takie cudy się robi. lampy sterczą gdzieś na hali.
    nie wiem po co ktoś coś takiego robi, ale skoro robi to muszą za to płacić. inaczej nie chciało by mi się rozstawiać 3-4 lamp i tracić na to czas.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •