witam wszystkich,
pytanie jest następujące jaki fotobank byście polecali do zgrywania i przeglądania zdjęć z D80 /jeśli to możliwe to RAWów/ z w miarę dużym LCD
od razu się usprawiedliwiam że przeglądałam wcześniejsze posty ale większość z nich dotyczyła bardziej databanków /tylko ściąganie zdjęć z aparatu bez możliwość ich przeglądania/
dzięki za pomoc
pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami