Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: osłona LCD pro

  1. #1

    Domyślnie osłona LCD pro

    Ostatnio znalazłem pare fajnych niedrogich gadżetów. w tym osłonę LCD (taka z boczkami). Szperając dalej te osłony LCD znalazłem troche bardziej rozbudowana osłonę, także na muszle (co prawda droższą od wcześniejszych).

    http://www.allegro.pl/item164032092_...rsja_pro_.html

    co o tym sądzicie? ktoś używał. sama osłona LCD to kwestai gustu, tego kto co lubi i jak pojmuje ochrone LCD ale intersuje mnie jak to jest przez tą muszle?, lepiej?, gorzej?
    l D90 l N16-85 l N35/1,8 l SB800 l

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Sosnowiec
    Posty
    50

    Domyślnie

    Mnie to wygląda na badziew która odsuwa oko od i tak małego wizjera.

  3. #3

    Domyślnie

    na pewno praktyczny gadzet (ze wzgledu na przyciski), szkoda ze nie ma muszli "powiekszajacej" wizjer - wtedy bym sie zastanowil ale z tego co widze to oddala oko od wizjera aparatu

    edit:

    aha, noi gdyby kosztowal 2 razy mniej
    Ostatnio edytowane przez cyrusvirus ; 14-02-2007 o 11:03
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  4. #4

    Domyślnie

    jednak mi sie nie podoba. tak popatrzylem i ta muszl..

    jednak chyb sie zdecyduje na cos podobnego do tego:
    http://www.foto-tip.pl/sklep/product...roducts_id=738
    i do tego wezme oddzielnie muszle taka jak tu poniektorzy maja z http://www.raysfoto.pl/
    + gruszka i pedzelek
    (taki prezencik urodzinowy)
    l D90 l N16-85 l N35/1,8 l SB800 l

  5. #5

    Domyślnie

    przeciez masz oryginalna oslone na sam lcd jak juz koniecznie chcesz sie pozbyc 95zl to moze przelejesz mi na konto
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  6. #6

    Domyślnie

    heheheh dobre.
    mam pomsylec nad drobiazgiem na urodziny. Na pewno chce gruszke, pedzelek i muszle ta wieksza (wiele osob zachwala ja, nic swiatla sie nie dostaje)

    a nad lcd wlasnie sobie mysle ))
    l D90 l N16-85 l N35/1,8 l SB800 l

  7. #7

    Domyślnie

    no chyba ze tak to ja bym proponawal wezyk spustowy albo pilota.
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  8. #8
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Ja kiedyś myślałem o zakupie czegoś do ochrony LCD. Dałem sobie spokój, jak na razie rys nie mam. A jak będę miał, to będę miał je też w ... głębokim poważaniu

    ESOX jeśli chcesz coś w podobnej cenie na urodziny dostać, to lepiej pomyśl o jakimś filterku czy innym pilocie/wężyku do wyzwalania migawki, albo dołóż tę stówkę do statywu

  9. #9

    Domyślnie

    Nie używałem takiej osłony nigdy, ale zastanawia mnie jak to się odbywa. Żeby oglądnąć zdjęcie na LCD trzeba to otworzyć, z kolei jak chcesz zrobić zdjęcie to znowu zamknąć. Chyba nie jest to zbyt poręczne. Pewnie w większości przypadków nie będzie przeszkadzało, ale warto się nad tym zastanowić. Osobiście też wyprałbym pilota/wężyk

  10. #10

    Domyślnie

    a co z tą muszlą jeśli chodzi o zdjęcia w pionie?
    ff

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •