Witam na forum zapisałem sie dosyć dawno natomiast nie zbyt dużo załaczyłem fotografii. Od dzisiaj to się zmienito taki mój mały debiut.
trochę paktów które udało mi się "złapać" na spacerze
1
2
3
4567891011121314
Szukaj
Witam na forum zapisałem sie dosyć dawno natomiast nie zbyt dużo załaczyłem fotografii. Od dzisiaj to się zmienito taki mój mały debiut.
trochę paktów które udało mi się "złapać" na spacerze
1
2
3
4567891011121314
D70, 18-200 VR, N 85- 1,8 ,N50-1,8
4 - ciut niżej i byłoby bardzo dobrze
5 - 6 ciaśniejsze kadrowanie i tyż byłoby ok.
... reszta zdjęć - fakt - mocno spacerowe![]()
mi sie widzi 5 i 11, reszta jak Razza napisalSpacerowe
Co prawda, gdybym był dużym formalistą to napisałbym coś o regulaminie ale zakładam, że się z nim zapoznałeś
Ale przechodząc do rzeczy. Chyba każdy zaczynał od zdjęć "spacerowych".
Pooglądaj zdjęcia w dziale przyroda, poczytaj o mocnych punktach w fotografii, staraj się zachować perspektywę fotografowanego ptaka.
Będzie lepiej![]()
Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.
Skontaktuj się z nami