Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: moje ptaki

  1. #1

    Domyślnie moje ptaki

    Witam na forum zapisałem sie dosyć dawno natomiast nie zbyt dużo załaczyłem fotografii. Od dzisiaj to się zmieni to taki mój mały debiut.
    trochę paktów które udało mi się "złapać" na spacerze
    1
    2
    3
    4567891011121314
    D70, 18-200 VR, N 85- 1,8 ,N50-1,8

  2. #2

    Domyślnie

    4 - ciut niżej i byłoby bardzo dobrze
    5 - 6 ciaśniejsze kadrowanie i tyż byłoby ok.
    ... reszta zdjęć - fakt - mocno spacerowe
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  3. #3

    Domyślnie

    mi sie widzi 5 i 11, reszta jak Razza napisal Spacerowe

  4. #4

    Domyślnie

    Co prawda, gdybym był dużym formalistą to napisałbym coś o regulaminie ale zakładam, że się z nim zapoznałeś
    Ale przechodząc do rzeczy. Chyba każdy zaczynał od zdjęć "spacerowych".
    Pooglądaj zdjęcia w dziale przyroda, poczytaj o mocnych punktach w fotografii, staraj się zachować perspektywę fotografowanego ptaka.
    Będzie lepiej
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •