Close

Strona 2 z 149 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1482
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    zielona góra
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Nadszedł w końcu czas na pierwszy test.....
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...nepix-x10-test

  2. #12

    Domyślnie

    choć test wypadł dobrze, to jest on bardzo niekompletny, nic na temat największej jego zalety - czyli matrycy EXR i jej wykorzystania
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #13
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2010
    Miasto
    archiwum X
    Posty
    442

    Domyślnie

    Dzisiaj juz środa a aparatu w polskich sklepach nie uświadczysz.

    PS Podobno w W-wie w MM na Ostrobramskiej jest w granicach 2800 zł. Jest też na allegro za 2690 zł. Za tyle to sobie odpuszcze. Kupie G3 i będę miał jeszcze na jedno szkło.
    Ostatnio edytowane przez Jasand ; 16-11-2011 o 13:54

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasand Zobacz posta
    Dzisiaj juz środa a aparatu w polskich sklepach nie uświadczysz.

    PS Podobno w W-wie w MM na Ostrobramskiej jest w granicach 2800 zł. Jest też na allegro za 2690 zł. Za tyle to sobie odpuszcze. Kupie G3 i będę miał jeszcze na jedno szkło.
    Wedlug ludzi z Fujifilm Polska mial byc w cenie okolo 2,2k - coś się im rozjechało
    Ostatnio edytowane przez acidjazz ; 16-11-2011 o 13:59
    FM3a + Nikkor 50/1.2; M9 + 28/2.8, 50/1.4, 35/1.4; 5D + 50/1.2

  5. #15
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2010
    Miasto
    archiwum X
    Posty
    442

    Domyślnie

    A może poczekam jak będzie za marne 2000-2200 ? Nie muszę byc pierwszy. Jak im nie pójdą po pierwszym szale to i tak obniża ceny. A tak wogóle to poczekam na pierwsze wrażenia i opinie od zwykłych uzytkowników a nie od onanistów sprzetowych i marketingowców

  6. #16

    Domyślnie

    we Wrocławiu w czwartek 17 listopad, ma być oficjalny pokaz, ciekawe czy połączony z premierą sklepową, prawdopodobnie będę na tej prezentacji (jak czas pozwoli)
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #17

    Domyślnie

    no to chyba nie miłe wieści - ponoć cena sugerowana na początku sprzedaży może sięgnąć ok 2500zł
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    no to chyba nie miłe wieści - ponoć cena sugerowana na początku sprzedaży może sięgnąć ok 2500zł
    Na forum fuji, ktoś pisał, że w MM w Poznaniu jest dostępny za 2499.

    Ten użytkownik (nie znam, trafiłem na forum przypadkiem, jak szukałem informacji na temat daty dostępności x10) twierdzi, że zdecydowanym plusem aparatu jest szybki AF. Z minusów wymienił powolny zapis do formatu RAW, drobne lagi w menu oraz brak skoku w kółku wyboru na tylnej ściance (gdzieś chyba czytałem o tym także w recenzji).

    źródło

    Przyznam, że ja już 'kupiłem' to cacko. Bardzo mi się spodobało (i w sumie o ten wygląd wraz z kombinacją z niewielkimi wymiarami chodzi). Myślę, że sprawdzi się jako aparat codziennego użytku do mało wyrafinowanych fotografii
    Ale przejdę się też, jak znajdę czas, do jakiegoś sklepu pomacać to ustrojstwo.

    No i chciałbym wydać tak maks 1750... w styczniu/lutym
    Ale po początkowych cenach myślę, że niestety ciężko będzie przez najbliższe pół roku dostać go w cenie poniżej 2k. A szkoda...
    Ostatnio edytowane przez Inkognito ; 17-11-2011 o 00:32
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  9. #19

    Domyślnie

    W Bydgoszczy w Saturnie coś około 2800zł.
    FX był i się zmył...

  10. #20

    Domyślnie

    Chora cena.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Strona 2 z 149 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •