Close

Strona 98 z 149 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 1482
  1. #971

    Domyślnie

    Pewnie cena dotyczy futerału

  2. #972

    Domyślnie

    Z tego co się wczytałem to nie. Dotyczy tylko sklepu w Radomiu.

  3. #973

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez podwys Zobacz posta
    Takie to tanie? Chyba dobra oferta.

    http://www.mediamarkt.pl/radom/ofert...ral-,id-824339
    To chyba tylko za futerał

  4. #974

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez podwys Zobacz posta
    Z tego co się wczytałem to nie. Dotyczy tylko sklepu w Radomiu.
    No jeśli nie za futerał, to cena naprawdę rewelacyjna

  5. #975

    Domyślnie

    tak rewelacyjna cena, mieli JEDNĄ SZTUKĘ !!!
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #976

    Domyślnie

    Mialem przez 5 tygodni x20 w Wietnamie
    napisze tak: na zadne wyprawy nie bede juz zabieral zadnych lustrzanek
    do codziennej pracy studyjnej czy na lokacjach tak, ale do lazenia po obcym terenie i fotografowania zycia x20 sprawdzilo sie idealnie
    Dwie wady:
    slaba bateria (musialem dokupic druga na miejscu, z dwoma byl spokoj)
    czasami problem z wybudzeniem spustem migawki

  7. #977

    Domyślnie

    Potwierdzam. Jeszcze jakby matryca większa była, to aparat idealny. Na dziesięciodniowym wyjeździe bateria zmieniona raz (znaczy jedna się zużyła, druga dotrwała do końca). Poniżej kilka fotek bez obróbki (zmniejszenie - wyostrzenie). Powtórzę, co już pisałem - nie ma konieczności zapisywania RAFów (może trochę przesadzam, ale jeszcze ani jednego nie wywołałem).




    Acha, warunki pogodowe okrutne, mydło, mgła, smog (do wyboru).
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #978
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Świebodzice
    Posty
    61

    Domyślnie

    Troszkę cieplejsze klimaty z niedzielnego spaceru.

    1.

    2.

    3.

    4.

    Tym razem jpgi z aparatu.

  9. #979

    Domyślnie

    Witam, u mnie też zagościł X20. Przyzwyczajony do obrazka z D700 dopiero oswajam się z fujikiem. Tak dawno nie fociłem niczym innym niż lustrem, że wyzjer to dla mnie najlpsza rzecz w tym małym aparaciku.

    Mam do was pytanie odn tego jak zazwyczaj ustawiacie aparacik. W lustrze nie miałem problemu - RAW + jeden z trybów A, M lub S i po sprawie. Resztę się zrobiło w LR. Tu chciałbym na maksa ograniczyć grzebanie. Zauważyłem że warto na max obniżyć wyostrzanie i rozjasnić cienie bo aparat lubi kontrastowo zapisywać JPG. Focicie w automacie czy jakieś swoje ustawienia?

    Druga sprawa to AF. Trochę się zawiodłem, trybem AF-C. Dzisiaj na spacerze z córką aparat nie potrafił śledzić małej jak jechała w moim kierunku na rowerku (2gi dzień jeździ sama więc prędkość nie stanowiła problemu). Idzie w AF-C wybrać inny niż centralny punkt AF? W instrukcji nie znalazłem. Wiem że można w AF-S.

    Pozdrawiam
    Karol

    Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka
    Pozdrawiam
    Karol
    www.karolaugustyniak.pl

  10. #980

    Domyślnie

    też się nawalczyłem z tym aparacikiem
    - tak jpeg zapisuje z dużym kontrastem, można rozjaśnić cienie, jak również dobrać najlepiej pod własnym upodobaniem rodzaj symulacji filmu
    - af-c, gdzieś w meni jest opcja, że przy tej funkcji ostrzy bez przyciskania spustu, to pomaga i przyspiesza tylko uwaga, wciśnięcie spustu blokuje ostrość, trzeba się do tego przyzwyczaić
    - meni jest potężne, więc staram się jak najmniej grzebać, używam ...
    * manual, gdy zależy mi na "powtarzalności obrazka"
    * ADV - tryb słabe światło, dla mnie rewelacyjne działanie, dość duża akceptacja nawet przy iso 3200
    * SP - niektóre programy tematyczne, czyli NOC (statyw) i krajobraz, faktycznie całkowicie zmienia się "matryca"
    * SR+ - gdy komuś daję aparat, lub go używam na zasadzie używania aparatu w komórce , czyli jeden przycisk ma załatwić wszystko
    RAW, nie używam
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 98 z 149 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108148 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •