Close

Strona 138 z 149 PierwszyPierwszy ... 3888128136137138139140148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 371 do 1 380 z 1482
  1. #1371

    Domyślnie

    Trzeba przyznać, że cena jest bardzo zachęcająca, szkoda, że nieregularna i nie nówki sztuki ;-]

  2. #1372

    Domyślnie

    Jak to nieregularna? Od wczoraj stabilne 999zł
    Co do "nie nówek" - z tym jest różnie, tej klasy kompakty nie stoją ot tak sobie do macania tylko są zamykane w wiitrynkach. Kupiłem już niejeden sprzęt niby powystawowy w sieciach elektro i żaden z nich nie miał nawet jednej klatki na liczniku. Zresztą jutro przyjdzie do mnie x30 więc się zobaczy
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  3. #1373

    Domyślnie

    PSPphoto - świetne zdjęcia, zarówno te czarnobiałe (są super, wyglądają przy tym naturalnie, widać kunszt w trakcie robienai zdjęcia i postprodukcji - jesli coś ma być wyostrzone, to umiejetnie. etc)i kolorowe - mają taki nie tyle streetowy, co nie wiem, (przypominam, jestem jeszcze dyletantem) reporterski look. Właśnie coś takiego mnie kręci. taka naturalność(vide zdjęcie zagraconego podwórka z choinką i pani śpiącej w aucie) te zdjęcia sprawiają wrażenie, jakby były częścią jakiegoś reportazu. to nie są przypadkowe pstryki. wyciskasz z tego sprzętu (x10) maxa.


    tym lepiej, bo to by znaczyło, że x30stką można coś takiego osiągnąć, jeśli się nabierze wprawy po jakims czasie.

  4. #1374

    Domyślnie

    Dzięki, miło mi że komuś podobają się moje pstryki. Swego czasu X10 był można powiedzieć moim podstawowym pudełkiem, raczej pudełeczkiem do uwieczniania codziennych chwil. Był ze mną wszędzie i zawsze mimo iż cały czas miałem D300, i jak można się domyślić nie chciało mi się go wszędzie taszczyć, a Dzięsiątka, jak zresztą cała seria to naprawdę świetne aparaty, dyskretne i dające bardzo zadowalający obrazek nawet w wielkim wydruku, przynajmniej kiedy światła troszkę jeszcze jest. Dlatego mam nadzieje że Fuji w następcy X30 da matryce 1-dno calową co napewno poprawi osiągi w gorszym oświeleniu.

  5. #1375

    Domyślnie

    już jest x70, co prawda bez zooma - ale czy warto jeszcze robic cos pośredniego?

  6. #1376

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    już jest x70, co prawda bez zooma - ale czy warto jeszcze robic cos pośredniego?
    Myślę, że zdecydowanie warto. Konkurencja ma modele z zoomem i matrycą 1-cal, a nawet m4/3. Powstają coraz to nowsze modele z tak dużymi matrycami, więc uważam, że jest na owe aparaty popyt. Nie każdy zadowala się smartphonem, a co poniektórzy chcą mieć dodatkowy ale mały aparat o dużych możliwościach. A na tym polu można jeszcze sporo zrobić. Gdyby Fuji dało matrycę 1-calową lub nawet formatu m4/3, do tego wizjer, zoom manualny zaczynający się od ekw. 24mm i kończący powiedzmy na 85-100mm, z dobrym światłem, no i sposób obsługi znany ze starszych x-ów (np. seria x100), sam bym się zastanowił nad jego zakupem, mimo że jestem bardziej za aparatami ze stałką ;-] Moim zdaniem byłby hit.

  7. #1377

    Domyślnie

    myślę o sprzedaniu mojego x10. z oryginalnym futerałem i osłona lhx10. na obiektywie filtr uv 40mm nisi. wwszystkie pudelka.
    aparat wyglada jak nowy. na lcd folia. matryca bez orbow.
    uzywam nikona A a ten lezy i mimo ze super obsługa i wygląd i ma jakis wizjer to obrazek dużo lepszy z nikona A...

  8. #1378

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    uzywam nikona A a ten lezy i mimo ze super obsługa i wygląd i ma jakis wizjer to obrazek dużo lepszy z nikona A...
    Nikon Coolpix A piękny obrazek produkuje. Miałem i sprzedałem (z wielkim żalem. Foto z Nikona A https://500px.com/photo/141546103/g%...ser_id=9757011 ) na rzecz X100T. Za to X100T jest niesamowity. Inna filozofia fotografowania. Obraz inny niż z Nikona A, taki jak z analoga, szczególnie w Classic Chrome. No i te wysokie ISO. Na ISO 6400 bije na łeb N610 (miałem D610 więc mam porównanie w LR-rze).
    Ostatnio edytowane przez Seś@ ; 24-03-2016 o 19:34
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  9. #1379

    Domyślnie

    Potwierdzam, X100T daje naprawdę świetny obrazek, aczkolwiek szkoda, że nie można całkowicie wyłączyć odszumiania...

  10. #1380

    Domyślnie

    Szkoda też, że nie można czasem specjalnie podkręcić szumu.

    Z punktu widzenia jutra na dzień dzisiejszy patrzycie z wczoraj

Strona 138 z 149 PierwszyPierwszy ... 3888128136137138139140148 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •