Światełko było piękne, miejsce również, szkoda tylko, że nieba nie było lepszego, ... ale i tak mnie się podoba.
Szukaj
Światełko było piękne, miejsce również, szkoda tylko, że nieba nie było lepszego, ... ale i tak mnie się podoba.
Pozdro. Wojtek
Skontaktuj się z nami