Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: w parku

  1. #1

    Domyślnie w parku

    Witam Wszystkich, konstruktywna krytyka mile widziana

    Ostatnio edytowane przez BML ; 07-10-2011 o 14:47

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie to zdjecie mimo zaburzeń perspektywy (duzo tych linii prostych i kazda w inną stronę), ma fajny klimat.
    D7k|N17-55 2.8|N Micro 60 2.8G ED|N35 1.8G|N85 1.8|SB900

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie też tylko szkoda że modele są tu w mniejszości i giną w tle.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcie pozytywne, ale rozjaśniłbym modeli.
    Pozdrawiam, Karol.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •