Witam Wszystkich, konstruktywna krytyka mile widziana
Szukaj
Witam Wszystkich, konstruktywna krytyka mile widziana
Ostatnio edytowane przez BML ; 07-10-2011 o 14:47
Dla mnie to zdjecie mimo zaburzeń perspektywy (duzo tych linii prostych i kazda w inną stronę), ma fajny klimat.
D7k|N17-55 2.8|N Micro 60 2.8G ED|N35 1.8G|N85 1.8|SB900
Dla mnie też tylko szkoda że modele są tu w mniejszości i giną w tle.
D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3
Zdjęcie pozytywne, ale rozjaśniłbym modeli.
Pozdrawiam, Karol.
Skontaktuj się z nami