Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Kasia

  1. #11

    Domyślnie

    1, 3 i 6 dla mnie MEGA
    D780|17-35|35|50|85

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar koral
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    małopolskie
    Posty
    221

    Domyślnie

    Och i Ach!!!!!!!! Cudownie i bardzo smacznie się to ogląda.

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Z rewizytą Dobry set. Modelka bardzo naturalna przed obiektywem (i bardzo ładna), światło subtelnie nadaje klimat. Jako kadry najbardziej pierwsze i ostatnie. Pozdr.
    D700, N50/1.4 </br>
    <a href="https://www.facebook.com/bernardbaniafotografia"></a> <--- BERNARD BANIA - FOTOGRAFIA

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slawczyk Zobacz posta
    85/1,4D Bez PS-a. Tylko lekko kontrast podciągnięty.
    Tak myślałem, bo wtedy gdy pytałem, miałeś w stopce sprzęt, który nie podejrzewałem o popełnienie takich fotek
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  6. #16

    Domyślnie

    bardzo fajne i przyjemne.Podobaja mi sie kolorki

  7. #17

    Domyślnie

    Wspaniala dziewczyna i pieknie uchwycona. Podoba mi się też motyw drzewa.
    Ostatnio edytowane przez Szauna ; 07-10-2011 o 15:18
    D7k|N17-55 2.8|N Micro 60 2.8G ED|N35 1.8G|N85 1.8|SB900

  8. #18

    Domyślnie

    nr 5 najbardziej

  9. #19

    Domyślnie

    Jak dla mnie GADA !
    Puszka300D90isłoiki.......

  10. #20

    Domyślnie

    Fajnie, naturalnie, bez udziwnień, podoba mi się.
    D300, N50/1.8, N17-55/2.8, N70-300VR, SB800 i inne szpeje.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •