1, 3 i 6 dla mnie MEGA![]()
Szukaj
Och i Ach!!!!!!!! Cudownie i bardzo smacznie się to ogląda.
Z rewizytąDobry set. Modelka bardzo naturalna przed obiektywem (i bardzo ładna), światło subtelnie nadaje klimat. Jako kadry najbardziej pierwsze i ostatnie. Pozdr.
D700, N50/1.4 </br>
<a href="https://www.facebook.com/bernardbaniafotografia"></a> <--- BERNARD BANIA - FOTOGRAFIA
bardzo fajne i przyjemne.Podobaja mi sie kolorki
Wspaniala dziewczyna i pieknie uchwycona. Podoba mi się też motyw drzewa.
Ostatnio edytowane przez Szauna ; 07-10-2011 o 15:18
D7k|N17-55 2.8|N Micro 60 2.8G ED|N35 1.8G|N85 1.8|SB900
nr 5 najbardziej
Jak dla mnie GADA !
Puszka300D90isłoiki.......
Fajnie, naturalnie, bez udziwnień, podoba mi się.
D300, N50/1.8, N17-55/2.8, N70-300VR, SB800 i inne szpeje.
Skontaktuj się z nami