Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Na ratunek...

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Fajnie gory w kadrze sie poukladaly, fajne tez jest to ze pierwsze plany masz cieple i rozswietlone a dalsze sa w cieniu. Ogolnie to nie mam wrazenia ogladania jakiegos mega zdjecia krajobrazowego z cyzelowanym kadrem i swiatelkiem.
    Raczej szybkiego strzalu...i to wlasnie fajne jest, sam mam kilka strzalow ze smiglowcem TOPRu i wiem jak ciezko niedosc ze go zlapac to jeszcze zeby tlo i reszta kadru zagrala.
    A tu to wszystko jest.
    Widze tam na szlaku grupke ludzi, smiglowiec rzeczywiscie lecial do jakiegos zdarzenia, czy tytul tak po prostu dales? Tak z ciekawosci.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    Tak, to było konkretne zdarzenie. Paskudne skręcenie nogi w stawie skokowym. Przydała się zabrana ze sobą apteczka, a głównie leki przeciwbólowe. Przez jakiś czas znosiliśmy panią wraz z jej towarzyszem ale niestety nie dalibyśmy rady przed zmrokiem. Na tym zdjęciu, śmigłowiec walczy akurat z huraganowym wiatrem. od przodu. Dziwię się, że przylecieli do takiego urazu, bo sporo ryzykowali w tych warunkach. Jak zwykle, przy okazji - wielki szacun dla TOPR-u.

  4. #4

    Domyślnie

    Wchodzę w to, fajny i ciekawy "krajobraz sytuacyjny".
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    Podoba mi się. Skoda że nie masz zbliżeń jak dolatuje do Was.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •