Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie Problem z tabletemel

    Witam serdecznie mam pytanie odnośnie tabletu a raczej pracy w PS. Jak wybieram pędzel podczas malowania wskaźnik pędzla zmienia mi się w strzałkę co mnie dość irytuje. Zauważyłem tą przypadłość od niedawna. Może ktoś miał podobny problem. Pozdrawiam serdecznie

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Witam serdecznie mam pytanie odnośnie tabletu a raczej pracy w PS. Jak wybieram pędzel podczas malowania wskaźnik pędzla zmienia mi się w strzałkę co mnie dość irytuje. Zauważyłem tą przypadłość od niedawna. Może ktoś miał podobny problem. Pozdrawiam serdecznie
    A może w PSie trzeba ustawić Edycja -> Preferencje -> Kursory?
    Chociaż "strzałki" tam chyba nie ma do wyboru...
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  3. #3
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Odinstalowałem sterowniki od karty graficznej i zainstalowałem ponownie. Przez dwie godziny spokój po czym w pewnym momencie znowu kursor miga i to nie ma znaczenia które narzędzie wybiorę. Co dziwniejsze miga na otwartym zdjęciu. Jeśli zdjęcie zamknę kursor działa normalnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •