Witam serdecznie mam pytanie odnośnie tabletu a raczej pracy w PS. Jak wybieram pędzel podczas malowania wskaźnik pędzla zmienia mi się w strzałkę co mnie dość irytuje. Zauważyłem tą przypadłość od niedawna. Może ktoś miał podobny problem. Pozdrawiam serdecznie
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami