Na stronie Panasonic jest juz do pobrania nowy soft do G3 , GF2 i GF3 do obsługi nowych szkieł z serii X
http://panasonic.jp/support/global/c...ts/index2.html
Szukaj
Na stronie Panasonic jest juz do pobrania nowy soft do G3 , GF2 i GF3 do obsługi nowych szkieł z serii X
http://panasonic.jp/support/global/c...ts/index2.html
Dzisiaj ukazała sie poprawiona wersja 1.2 dla G3 i GF3 dotyczaca wspólpracy z obiektywami 4/3 poprzez adaptery.
Skontaktuj się z nami