Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Nikon F80

  1. #11

    Domyślnie

    Ja pewnie kupię aparat przez allegro
    I zawsze pozostaje strach że sprzęt może być zajechany

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76
    Ja pewnie kupię aparat przez allegro
    I zawsze pozostaje strach że sprzęt może być zajechany

    Kupowałem wiele rzeczy przez Allegro i przejechałęm sie na drobnych rzeczach.
    Wybierz na Allegro sprzedawce, ustal cene i pojedz odebrac.
    Orientuj sie na amatora - to widac po tym co i jak Ci napisze.
    zapytaj o wrazenia o odczucia w uzywaniu sprzetu
    potem przestrzel rolke i tyle.

    [ Dodano: Sob Cze 11, 2005 1:55 pm ]
    Cytat Zamieszczone przez jarek76
    Ja pewnie kupię aparat przez allegro
    I zawsze pozostaje strach że sprzęt może być zajechany
    Tak sobie pomyslałem, że moge sprzedac mojego F80 + MB-16
    Kupiony w Niemczech, pudelko i papiery, przejechałem jakies ze 100 filmów.
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  3. #13

    Domyślnie

    powiem ci ze f80 jest na tyle wytrzymala ze po kilku tysiacach zdjec ... dalej jest sprawna
    migawa wytrzymuje kilkadziesiat tysiecy ... lustro wiecej
    wiec nie masz sie co przejmowac wazne by dzialal sprawnie

  4. #14

    Domyślnie

    Już kupiłem F 80 za 640 zł
    Odebrałem osobiście i wygląda jak nowa
    Chciałem podziękować wszystkim którzy zachęcali do kupna tego aparatu, jest na prawdę super
    Na razie jestem zachwycony
    Założyłem pierwszą kliszę i ruszam w plener
    PS. w sumię to się cieszę że wszyscy wybierają teraz cyfrę bo można za śmieszne pieniądze kupić świetny aparat

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  5. #15

    Domyślnie

    Gratuluje
    F- 80 to doskanale body
    zycze udanych fot
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  6. #16

    Domyślnie

    Tez mam body 80 i tylko moge pogratulować wyboru i zyczyć wielu udanych zdjęć i zazdrosnych spojrzeń konkurencji nawet nie jesli chodzi o zdjecia ale o cichą pracę aparatu, bo wyciszony jest swietnie
    D 300, N 80, Nikon 50 1,8D, Nikon 70-300 VR ED IF G (4-5,6) Nikon 18-70 IF G (3,5-4,5), Nikon 105 VR IF ED (2, Macro, SaBinka 600
    http://www.boaedon.pl

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BOAEDON
    Tez mam body 80 i tylko moge pogratulować wyboru i zyczyć wielu udanych zdjęć i zazdrosnych spojrzeń konkurencji nawet nie jesli chodzi o zdjecia ale o cichą pracę aparatu, bo wyciszony jest swietnie
    ja F80 wprawdzie zdradziłem ale gratuluję kazdemu posiadaczowi
    swietne naswitlenie, AF - w labie do ktorego zaniosłem rolki - w malej miescinie -pytani dostałem - czym bylo roboione - bo iwdac ze nowoczesna lustrzanka - widac klase
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76
    Już kupiłem F 80 za 640 zł
    Odebrałem osobiście i wygląda jak nowa
    Chciałem podziękować wszystkim którzy zachęcali do kupna tego aparatu, jest na prawdę super
    Na razie jestem zachwycony
    Założyłem pierwszą kliszę i ruszam w plener
    PS. w sumię to się cieszę że wszyscy wybierają teraz cyfrę bo można za śmieszne pieniądze kupić świetny aparat
    Moje gratulacje Lepiej nie mogłeś zainwestować tych śmiesznych jak sam napisałeś 640 pln Na prawdę świetny wybór Mam F80 pół roku i w dobie cyfryzacji, póki co nie przesiadam sie na cyfrę tylko inwestuje w najlepsze szkła do moje F80

    Udanego focenia
    | Nikon D70s | Nikon F80 | AF Nikkor 50 mm f/1.8 D | AF Nikkor 180 mm f/2.8 D IF - ED | CF Extreme III | Lowepro Nova 3 |

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BOAEDON
    Tez mam body 80 i tylko moge pogratulować wyboru i zyczyć wielu udanych zdjęć i zazdrosnych spojrzeń konkurencji nawet nie jesli chodzi o zdjecia ale o cichą pracę aparatu, bo wyciszony jest swietnie

    z tym byciem cicho to to raczej kiepsko
    glosny a-focus

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez insane
    z tym byciem cicho to to raczej kiepsko
    glosny a-focus
    To załóż jakieś szkło AF-S, miast plastikowej grzechotki
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •