Ja pewnie kupię aparat przez allegro
I zawsze pozostaje strach że sprzęt może być zajechany![]()
Szukaj
Ja pewnie kupię aparat przez allegro
I zawsze pozostaje strach że sprzęt może być zajechany![]()
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Zamieszczone przez jarek76
Kupowałem wiele rzeczy przez Allegro i przejechałęm sie na drobnych rzeczach.
Wybierz na Allegro sprzedawce, ustal cene i pojedz odebrac.
Orientuj sie na amatora - to widac po tym co i jak Ci napisze.
zapytaj o wrazenia o odczucia w uzywaniu sprzetu
potem przestrzel rolke i tyle.
[ Dodano: Sob Cze 11, 2005 1:55 pm ]
Tak sobie pomyslałem, że moge sprzedac mojego F80 + MB-16Zamieszczone przez jarek76
Kupiony w Niemczech, pudelko i papiery, przejechałem jakies ze 100 filmów.
Pozdrawiam
Jacek
_____________
powiem ci ze f80 jest na tyle wytrzymala ze po kilku tysiacach zdjec ... dalej jest sprawna
migawa wytrzymuje kilkadziesiat tysiecy ... lustro wiecej![]()
wiec nie masz sie co przejmowac wazne by dzialal sprawnie![]()
Już kupiłem F 80 za 640 zł
Odebrałem osobiście i wygląda jak nowa
Chciałem podziękować wszystkim którzy zachęcali do kupna tego aparatu, jest na prawdę super
Na razie jestem zachwycony
Założyłem pierwszą kliszę i ruszam w plener
PS. w sumię to się cieszę że wszyscy wybierają teraz cyfrę bo można za śmieszne pieniądze kupić świetny aparat
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Gratuluje
F- 80 to doskanale body
zycze udanych fot
Pozdrawiam
Jacek
_____________
Tez mam body 80 i tylko moge pogratulować wyboru i zyczyć wielu udanych zdjęć i zazdrosnych spojrzeń konkurencji nawet nie jesli chodzi o zdjecia ale o cichą pracę aparatu, bo wyciszony jest swietnie![]()
D 300, N 80, Nikon 50 1,8D, Nikon 70-300 VR ED IF G (4-5,6) Nikon 18-70 IF G (3,5-4,5), Nikon 105 VR IF ED (2,Macro, SaBinka 600
http://www.boaedon.pl
ja F80 wprawdzie zdradziłem ale gratuluję kazdemu posiadaczowiZamieszczone przez BOAEDON
swietne naswitlenie, AF - w labie do ktorego zaniosłem rolki - w malej miescinie -pytani dostałem - czym bylo roboione - bo iwdac ze nowoczesna lustrzanka - widac klase
Pozdrawiam
Jacek
_____________
Moje gratulacjeZamieszczone przez jarek76
Lepiej nie mogłeś zainwestować tych śmiesznych jak sam napisałeś 640 pln
Na prawdę świetny wybór
Mam F80 pół roku i w dobie cyfryzacji, póki co nie przesiadam sie na cyfrę tylko inwestuje w najlepsze szkła do moje F80
![]()
Udanego focenia![]()
| Nikon D70s | Nikon F80 | AF Nikkor 50 mm f/1.8 D | AF Nikkor 180 mm f/2.8 D IF - ED | CF Extreme III | Lowepro Nova 3 |
Zamieszczone przez BOAEDON
z tym byciem cicho to to raczej kiepsko
glosny a-focus![]()
To załóż jakieś szkło AF-S, miast plastikowej grzechotkiZamieszczone przez insane
![]()
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Skontaktuj się z nami