Witam jako że nie mogę znaleźć w sieci żadnego testu postanowiłem zapytać tutaj... Czy ma ktoś, używa i może się wypowiedzieć na temat statywu firmy Camrock model TYC77? Zastanawiam się czy warto zaryzykować go przy cenie ok 870 pln czy lepiej dołożyć nie dużo i kupić Manfrotto 055?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami