Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Trzy...

  1. #1

    Domyślnie Trzy...

    ... turystyczna Norwegia cd.

    zapraszam


    1. po odpływie








    2. wieczór








    3. w małym porcie






    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez harb ; 03-10-2011 o 18:26

  2. #2

    Domyślnie

    Przestan z ta turystyka.......

    Jedynka nie ma nic wspolnego z turystykla i bardzo mi sie podoba, dwojka najmniej z tego setu, trzy natomiast jest bardzo dobre, ale mam wrazenie zbytnio przygaszonego nieba.....tzn. chmurki sa szarawe, lekko bym je kontrastem potraktowal, ale to ja.....

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Przestan z ta turystyka.......

    Jedynka nie ma nic wspolnego z turystykla i bardzo mi sie podoba, dwojka najmniej z tego setu, trzy natomiast jest bardzo dobre, ale mam wrazenie zbytnio przygaszonego nieba.....tzn. chmurki sa szarawe, lekko bym je kontrastem potraktowal, ale to ja.....
    trójeczka poprawiona - dzieki

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    trójeczka poprawiona - dzieki
    Kolejnosc dla mnie sie nie zmienia, ale odbior nr 3 jest zupelnie inny

  5. #5

    Domyślnie

    A dla mnie zdecydowanie dwójka się wybija .
    Linki bym się pozbył i powalczył z dołem łódki, aby trochę więcej szczegółów wydobyć.
    Wersja BW też całkiem ciekawa mogła by być. Dramatyczne niebo i klimat jeszcze bardziej ciekawy się robi .
    Trójka przyjemna oku, natomiast na jedynce zbyt dużo jak dla mnie się dzieje .

  6. #6

    Domyślnie

    Zdaje mi się, że bohaterka z dwójki była już głównym tematem w innym wątku dlatego dla mnie ciekawsza jedynka się wydaje
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  7. #7

    Domyślnie

    Dwojka (bez linki)... przecudna

  8. #8
    to
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo przyjemnie się ogląda Jedynka miodowa! A takiej łódki jak na 2 mi potrzeba

  9. #9

    Domyślnie

    W całej rozciągłości popieram zdanie Pawła. Dodam, że jeżeli trójka może robić za fotę turystyczną wybijająca się dwójka taką nie jest. W ogóle w całym secie nie mogę odnaleźć wspólnego mianownika.
    LED ZEPPELIN

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    W całej rozciągłości popieram zdanie Pawła. Dodam, że jeżeli trójka może robić za fotę turystyczną wybijająca się dwójka taką nie jest. W ogóle w całym secie nie mogę odnaleźć wspólnego mianownika.
    mianownikiem jest informacja nad fotami

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •