Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Pacuchowe opowieści

    Witam,
    sesja kapeli o wulgarnej nazwie http://www.youtube.com/watch?v=IwIDz...eature=related

    1. O Karolinie, co gry na dwa chciała



    2. O Karolinie, co nad urodę, wnętrze przedkładała



    3. O Karolinie, co końca opowieści nie dotrwała



    Pozdrawiam

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    doskonałe idę na www poszukać więcej

  4. #4

    Domyślnie

    opowiesci kapitalne ale jakos wyjatkowo nie podchodzi mi na tych zdjeciach swiatlo
    500px.com/kubasikorski

  5. #5

    Domyślnie

    Ojej, grozą tu zalatuje... jakoś mi się tak dziwnie zrobiło...


    Znaczy, że działa!!!!
    D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieciom lepiej nie pokazujcie bo będą miały traumę do końca życia Kapitalne !
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  7. #7

    Domyślnie

    Super super. Ostatnie najlepsze. Fajnie oddany klimat na zdjęciach i faktycznie jest jakaś opowieść - coś czego brakuje wielu zdjęciom. Super robota. Mam pytanie - z kąt takie kostiumy? Jakie są to koszta?

  8. #8
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    bardzo intrygujące

  9. #9

    Domyślnie

    Świetnie zainscenizowane i odegrane. Rzeczywiście miejscami chciałoby się lepszej jakości detali w cieniach, czy ciut innego światła. Ale to co najważniejsze jest zachowane. Jest klimat, jest opowieść, jest intryga i zdjęcia przykuwają uwagę. Chciałoby się więcej! Zatem jest bardzo dobrze i wszelkie niedostatki schodzą na daleki plan.

    Na jedynce Karolina wygląda genialnie.

    Nie mogę tylko do końca rozszyfrować, czy dziewczynka bawi się misiami, czy żyją one tylko w jej wyobraźni, czy jak sugeruje ostatnie ujęcie - jest to bajka dorosłych, a nie dzieci. Ta swoboda interpretacyjna jednocześnie drażni i pociąga. Szukam coraz większej ilości detali, by to odszyfrować. Wiedząc, że ich nie znajdę. Bardzo teatralne i książkowe zagranie, coraz rzadsze w kulturze dosłowności.

    Nie pozostaje nic innego jak pogratulować kolejnej udanej sesji. Pięknie uzupełni znakomite już portfolio.

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za miłe słowa.
    Todominik - ja szukałem kostiumów dość długo, można wypożyczyć z teatrów lub wypożyczalni strojów (koszt ok. 50 PLN za sztukę, w Trójmieście) niestety, teatry mają z granych przedstawień, a wypożyczalnie raczej "modne" tj. kubuś puchatek, tygrysek (z obecnych bajek) itp., ja potrzebowałem raczej "starszych" modeli, udało się pożyczyć od znajomej, znajomej ) (Ona również fotografuje, kiedyś potrzebowała do zdjęć i z tego co wiem, te uszyła jej siostra)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •