Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Gorski Potok

  1. #1

    Domyślnie Gorski Potok

    No dobra - kompletna porazka czy jak?

    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie się kadr podoba. Wykonanie mniej. To znaczy pora lekko nie ta i zabrakło "tego" światła ,które to by pomalowało to piękne miejsce. Ja osobiście pozbył bym się tych palików co by oczyścić kadr za śmieci.

  3. #3

    Domyślnie

    no, miejscowka piekna.
    tamtego dnia juz od 4 rano bylam w samochodzie podrozujac, a od 6:20 pstrykalam zdjecia w nadzieji ze cos dobrego sie trafi.
    tu juz popoludniowa pora po dobrych 5 godzinach jazdy samochodem... chcialoby sie kimnac tam na noc, ale zimne poranki i brak cieplego prysznica po prostu odstraszaja.
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Mnie się kadr podoba. Wykonanie mniej. To znaczy pora lekko nie ta i zabrakło "tego" światła ,które to by pomalowało to piękne miejsce. Ja osobiście pozbył bym się tych palików co by oczyścić kadr za śmieci.
    W pełni się zgadzam , miejscówka świetna.Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    potencjał miejsca ogromny. światła zabrakło jednak, jak już powiedzieli koledzy.

  6. #6

    Domyślnie

    Miejsce faktycznie bardzo ciekawe. Zdjęcie też nie jest złe. Ciekawszego światełka brakuje, ale cóż... .
    Trochę zbyt ciężki dół jak dla mnie i drzewko gubi się na tle skał.
    Myślę, że zbyt dużo chciałaś tu pokazać. Może masz kadry, które bardziej skupiały by wzrok na tytułowym potoku, a pozbawione by były np: tego kawałka płotu po prawej stronie.
    Mam tu na myśli pion z niskiej perspektywy kilka kroków do przodu poczyniony.

  7. #7
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

  8. #8

    Domyślnie

    Zmasakrowałem Twoje zdjęcie Edytko .Nie bądź na mnie zła

  9. #9

    Domyślnie

    No, zmasakrowałeś. Ale ogólnie kierunek miałeś słuszny, tylko trzeba było się zatrzymać tak góra na 25% tego co dałeś i chyba nie po całości tylko selektywnie. Edyto bardzo dobry kadr, miejsce ekstra, gdyby tylko światło nieco bardziej plastyczne ... No ale na to najczęściej wpływy nie mamy i trzeba brać co natura dała.
    A new shit has come to light...

  10. #10

    Domyślnie

    Bardziej niż "płot" przeszkadza drzewko na tle nieba,na tle górki może zostać.Nie odciąga uwagi od tematu...
    Np. jak niżej....

    http://img440.imageshack.us/img440/8171/97849830.jpg
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •