Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie 33. Maraton Warszawski (kilka klatek)

    Dla niezainteresowanych tym wydarzeniem mieszkańców Stolicy ten dzień to pewnie zmora (korki) więc mam nadzieję, że z tego powodu moje zdjęcia nie będą od razu źle oceniane ale tak czy siak zaryzykuję i przekazuje wam do oceny dosłownie kilka klatek z tego wielkiego wydarzenia. Zdjęcia robiłem w zasadzie konkretnie dla jednej osoby ale przy okazji ustrzeliłem kilku innych zawodników. Chciałem, żeby zdjęcia zostały ocenione jako typowo sportowe i nie mam tutaj na myśli reportażu dlatego proszę o skupienie się na aspektach technicznych. Zapraszam i czekam na oceny.

    1.

    2.

    3.

    4. Bonus

    Pozdrawiam
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

  2. #2

    Domyślnie

    tylko nie mów, że tak źle Tobie tym D700 wyszły...

  3. #3

    Domyślnie

    D90 jeszcze... a co jest bardzo źle ? Pewne jest to, że coś się pochrzaniło przy zmniejszaniu zdjęć (nie wiem dokładnie co) ale strasznie piksele wyszły. Na full size wyglądają dużo "gładziej"
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

  4. #4

    Domyślnie

    Może dlatego, że zdjęcia duże były ostrzone, a dopiero później zmniejszone?:] a potem może znowu ostrzone?

  5. #5

    Domyślnie

    Ostrzyłem trochę przed... na prawdę nie za mocno, po zmniejszeniu nic nie wyostrzałem. No nic trzeba było nie ostrzyć na początku tylko dopiero po zmniejszeniu. Następnym razem to poprawię i tyle
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

  6. #6

    Domyślnie

    pomijając jakość, to brakuje mi trochę jakiegoś ciekawego spojrzenia, może szeroki kąt?

    sam będę niedługo się mierzył z tym tematem

  7. #7

    Domyślnie

    Kilka z szerokiego kąta mam ale nie ma co się za bardzo chwalić bo nie są imponujące. Tutaj http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2519849 jak fotografowałem zawody Triathlonowe w kilku przypadkach użyłem szerokiego żeby pokazać dynamikę. Szkoda, że nikt się pod tamtym wątkiem nie wypowiedział
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •