Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Przemyślenia...


    1.

    2.

    3.


    Jako, że nie można tak za dużo dumać, to na koniec rozweselający bonusik zatytułowany: "Wiewiórka"
    4.

  2. #2
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Do przemyslen pasuje ujecie nr. 1 ale , ale .. patrzy w obiektyw i to juz nie jest premyslenie . Na dwojce zupelnie bez przemyslenia bo wyglada to wszystko sztucznie . Na trocje modelka prezentuje sie pieknie i zreszta zdjecie jest bardzo ladne ale za to widac majtochy i to juz zupelnie nie jest przemyslenie , sexi fota . Pozdrawiam i gratuluje pieknej kobiety na sesji

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    znakomita modelka
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #5

    Domyślnie

    Przy tej modelce to nawet ISO12500 nie miałoby znaczenia
    red light, dark room...

  6. #6

    Domyślnie

    Pozazdrościć modelki. wszystkie się podobają , jednak na 1 drażni mnie drzewo wystające z głowy modelki.
    tylko NIKON

  7. #7

    Domyślnie

    fajne swiatlo, fajna modelka, kadry dobre poza ostatnim zdjeciem, nie rozumiem przekazu z szyszką i rozdziawioną japą
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  8. #8

    Domyślnie

    Nickt, jak masz coś jeszcze to wrzuć.

  9. #9
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    nr 4 to dziwny jest
    na nr 1 drzewo wyrasta z głowy modelce [ mam to samo na paru zdjeciach ]
    ogółem fajne

  10. #10

    Domyślnie

    Dobra jest tak; Modelkę już dawałem, jest świetna!! Jest genialna!! Właściwie to Ją kocham Nie potrafię oceniać swoich błędów, ale... zdjęcie pierwsze lubię, drzewo z głowy...naciągane....no może nie, gęsty las, ujęcie mnie urzekło, może mógłbym ustawić lepiej...dobra przyjmuję, chociaż lubię.
    Dwójeczka jest zwałowa ...myślałem, że mnie zjedziecie na maxa... zrobiłem zdjęcie, uznałem, że fajnie poza/mina wyszła... ale przepaliłem niebo na maxa i modelke trochę, przy wołaniu rawa zmniejszyłem ekspozycję na maxa, na MAXA!! Później wyciągnąłem cienie na maxa, na MAXA!! Stąd powstały te obramówki na drzewach itd, dlatego zrobiłem a'la sephia i nikt nawet nie zauważył, a głównie chciałem opinię o fioletach z innych wątków...
    Trójeczkę lubię, nie wiem jak widzicie moją sztuczną a'la mgłę. Co do majtek, ja nie widzę, ale może mam słaby monitor, bo wiem, że tam są, wiem, że czarne ...mniejsza. Lubię to zdjęcie.
    Szyszkę wrzuciłem, nie wiem czemu, nieostra, ale lubię...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •