Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: Nex-7...

  1. #1
    conik
    Gość

    Domyślnie Nex-7...

    Ma ktos? jakies wrazenia z uzytkowania?

  2. #2
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    zapraszam do klubkm.pl tam poczytaj
    .

  3. #3

    Domyślnie

    Bawiłem się na targach NEX-7+24/1.8 zeissa - mz. bajka piękna jak lajka. Kiedyś jak ceny ochłoną wymienię swoje 5n na 7. Zajsik smakowity, do tego jeszcze jakiś*szerszy Voitek i jestem w domu. Swoją drogą to zajebiaszcze, że można teraz mieć ten poziom jakości i wygody w takiej śmiesznej popierdółce, dla mnie np. lustrzanki powoli tracą*rację bytu.

  4. #4

    Domyślnie

    też powoli do tego stwierdzenia dochodzę... a żeby tak jeszcze FF w to fuji, czy nex wpakowali... eh... w cenie do 8tys... wiem wiem ....ściętej głowy. Nawet mam nazwę sony nex 9 :P

  5. #5

    Domyślnie

    Sony jest finansowo w baaaardzo ciemnej d..., więc realnie patrząc nie ma sensu robić sobie zbędnych nadziei.

  6. #6

    Domyślnie

    jezeli juz FF w bezlusterkowcach to pewnie samsung albo fuji ale nie wierze zeby do tego doszlo. Ostatno gdzies czytalem ze nowy bagnet fuji zmiesci FF ale dla mnie jakos tak nie wyglada

  7. #7

    Domyślnie

    Raczej zmieści, nie ma sensu projektować bagnetu po to żeby go za chwilę zmieniać....

  8. #8
    conik
    Gość

    Domyślnie

    fuj zdaje mi sie nieco przesadzony z cena...na lajke zwyczajnie kasy nie chce wydawac bo taki state of art to dla mnie przerost formy nad trescia....macalem dzis nexa7...ciekawy nie powiem....poczekam chwile az cena okrzepnie nieco

  9. #9

    Domyślnie

    Sony mogłoby niezły biznes na tych NEXach zrobić, jakby trochę szkieł więcej porobili.

  10. #10

    Domyślnie

    Pobawiłem się ostatnio nexem 7. I powiem tak: gdyby miał lepszy autofocus, to właściwie lustrzanka byłaby zbędna. Pod każdym innym względem (włącznie z ergonomią) dorównuje D7000. Szkoda tylko, że nie ma jakiegoś lepszego zooma, czegoś pokroju 17-55 lub chociaż 16-85, No i oczywiście UWA, poniżej 16 mm nie ma nic...
    Za to 24-ka jest znakomita, chyba mimo wszystko zamienię kiedyś mojego X100 na nex7 z 24-ką.

    Pozdrawiam
    Tomek
    DX i m43.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •