3-4 razy do roku wyjeżdżam w góry na urlop i długie weekendy. Mam nadzieję, że niedługo zrobi się na tyle ładnie, że będę mógł wypróbować mój sprzęt w terenie. Zastanawiam się nad kupnem niedużego i lekkiego statywu. Kto chodzi po górach doskonale wie,że każdy kg się liczy. Myślałem o czymś takim: http://www.allegro.pl/item157258518_...wy_f_vat_.html Wiadomo statyw uniwersalny i imprezę rodzinną można obsłużyć, przyda się również w muzeum. Pytanie co z monopodem, mnie uniwersalny, ale lżejszy i mniejszy. http://fotosklepik.pl/index.php?prod...uct&prod_id=19 Macie doświadczenia w tym temacie (szczególnie wędrujący po górach)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami