Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie mikrofon do nikon d5100

    mam nikona d5100 i chce kupic mikrofon zewnetrzny, czy macie jakies które polecacie?
    prosze podzielcie sie opiniami o nich i o nikon me-1

    dzieki
    Nikon d5100 + 18-105 vr + 35 1.8 dx + mf 055xprob+mf 496rc2 i kupa bAJErów...

  2. #2

    Domyślnie

    jeśli jesteś z Poznania, to wpadnij do nas do sklepu w Starym Browarze, mamy dwie sztuki ME-1 na miejscu
    Myślę, że najlepiej będzie jak sam przetestujesz go na miejscu ze swoim aparatem, możemy też wyjść nazewnątrz

  3. #3

    Domyślnie

    wielkie dzieki to super
    a jak ten sklep sie nazywa
    i w ktorej czesci browaru jest?
    Nikon d5100 + 18-105 vr + 35 1.8 dx + mf 055xprob+mf 496rc2 i kupa bAJErów...

  4. #4

    Domyślnie

    stara część browaru. poziom -1, Nikon NPS (AB FOTO) naprzeciwko pralni

  5. #5

    Domyślnie

    ano tak sorry zapomnialem ze tam jest ten salon, ale przyjsc będe mógł dopiero za tydzien najwczesniej, bo jestem na wyjezdzie
    uprzedzam ze mam 14 lat
    Nikon d5100 + 18-105 vr + 35 1.8 dx + mf 055xprob+mf 496rc2 i kupa bAJErów...

  6. #6

    Domyślnie

    spokojnie.. nie musisz mieć dowodu osobistego do wejścia do sklepu

  7. #7

    Domyślnie

    tak przy okazji mozesz zapoznac sie z tekstem calkiem sensownie napisanym (kiedys sie natknalem szukajac artykulow o nagrywaniu dzwieku)
    http://inspiredbylife.pl/2009/12/01/...-lustrzankami/

  8. #8

    Domyślnie

    Od dwóch dni cieszę się z mikrofonu "Videomic" firmy Rode. Bardzo duża różnica w jakości nagrywanego dźwięku w stosunku do tego jaki oferował mikr. wbudowany w aparat ( D300s ). Nawet przy nagrywaniu z dalszej odległości dźwięk jest bardzo wyraźny i czysty. Co ważne, jest dużo głośniej i prawie wcale nie słychać zakłóceń np. od pracy "łap" kostka w okolicy aparatu, czy statywu. Nie podoba mi się tylko trochę specyficzne mocowanie do aparatu...wydaje mi się, że w terenie kostek je szybko zdewastuje i potrzebna będzie modyfikacja, ale co do jakości nagrywanego dźwięku naprawdę jestem bardzo mile zaskoczony. Nie jest to żadna nowość na rynku, do zakupu skłoniła mnie w dużej mierze spora "gromadka" zadowolonych użytkowników. Jako ciekawostkę dodam, że po zarejestrowaniu mikrofonu na stronie Rode okres gwarancji wydłuża się na 10 lat. Polecam. Osobiście kupiłem w wersji mono za 360zł, ale można też nabyć podobny w wersji stereo ( Videomic Pro )..tyle, że już w dwukrotnie wyższej cenie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •