Close

Strona 13 z 57 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #121

    Domyślnie

    widzialem tez fotoksiazke z: http://www.digitalalbum.pl/ i jakosc tez byla super!
    Digitalalbum i Najlepszefoto to druk na papierze fotograficznym, mialem w rece albumy z obu firm i zaryzykuje twierdzenie ze to praktycznie ten sam produkt,
    jakosc wykonania samego albumu i jakosc wydruku jest na bardzo wysokim poziomie.
    Mam tez malutka (probna) fotoksiazke z kserkopu, ktory sie reklamowal jakis czas temu na forum, tu jakosc druku tez byla super, ale niestety oni (przynajmniej wtedy)
    nie oferowali oprawy w ekoskore, tylko okladki fotograficzne, ale ceny mieli dobre to tez druk na papierze fotograficznym.

    Drukujwspomnienia (z tego co wyczytalem na ichniej stronie) to druk cyfrowy, nie mialem tego w rece wiec wypowiedziec sie nie moge...

    pare fotek tego co dostalem z najlepszefoto.pl:


    widok ogolny:

    pieczec na okladce i naroznik:

    pierwsza rozkladowka, bez zdjecia (tak robia w najlepszefoto.pl) digitalalbum odrazu daje rozkladowke z foto:

    laczenie rozkladowek:

    jedna ze stron:

    struktura papieru:
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  2. #122

    Domyślnie

    Wow! No widać że jest to zupełnie inna półka w stosunku do produktów cewe color (fotojoker) czy drukujwspomnienia.pl Natomiast mam takie pytanie czy strony nie są za bardzo sztywne, czy sie po prostu wygodnie sie przegląda strony? Mógłbyś może wrzucić jakieś zdjęcie fotoksiążki otwartej na nieco bardziej kolorowej stronie? Może być wycinek, chciałbym zobaczyć jak to się tak mniej więcej prezentuje.

    Za dotychczasowe zdjęcia i poświęcony czas serdeczne dzięki.

  3. #123

    Domyślnie

    zobacze czy mam taka fotke w chacie
    ale na ich stronie mozesz poogldac - oni maja duzo przykladowych fotek

    Strony sa tak grube jak w takich ksiazeczkach dla dzieci czy wygodnie sie przeglada? chyba tak ale to pewnie tez kwestia gustu.
    Mysle ze fajnym dodatkiem moga byc okucia na narznikach stron.
    Nastepnym razem chyba takie doloze.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  4. #124

    Domyślnie

    Osobiście sam składam sobie rozkładówkę do fotoksiążek... pomimo terminów to kunszt jest wysoki i wart swojej ceny. Fotoksiążka może mniej ale albumy... zwłaszcza albumy z serii plener - ekologia. Robię wyłącznie na nich i jakość tej skóry, kart, pergaminu jest rewelacyjna. Marketing może i kiepski... ale facet ma tak zamówień że ledwo wyrabia... a główni klienci to fotografowie ślubni z USA.
    Mateusz Książkiewicz
    Canon & Nikon

  5. #125

    Domyślnie

    Osobiście polecam:
    http://www.pafe-albums.de
    http://www.bulmark.com
    http://www.graphistudio.com
    przy czym PAFE jest najtańszy. Chodzi oczywiście o systemowe albumy ślubne (1 duży, dwa średnie i cztery małe)

  6. #126

    Domyślnie

    sote - zrobię sobie portfolio z ciekawości z najlepszefoto.pl, żeby zobaczyć jak to wygląda. Dzięki za zdjęcia.

    Może ktoś z Was będzie wiedział: młodzi chcą fotoksiążkę na papierze metalizowanym/metalicznym - jakie fotki najlepiej do tego się nadają - jakieś zalecenia? Jaki mniej-więcej stosunek radzicie stron metalizowanych do zwykłych?

    Z góry dziękuję.
    D200 plus graty...

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez opiekun Zobacz posta
    sote - zrobię sobie portfolio z ciekawości z najlepszefoto.pl, żeby zobaczyć jak to wygląda. Dzięki za zdjęcia.

    Może ktoś z Was będzie wiedział: młodzi chcą fotoksiążkę na papierze metalizowanym/metalicznym - jakie fotki najlepiej do tego się nadają - jakieś zalecenia? Jaki mniej-więcej stosunek radzicie stron metalizowanych do zwykłych?

    Z góry dziękuję.
    Taki papier genialnie oddaje błyszczące powierzchnie - kadry ze starego kościoła, złocone ołtarze - zdięcia tego typu nabierają nowego wymiaru. natomiast papier ten gorzej oddaje półtony - więc bez pracy z dobrym profilem i podglądem jest ryzyko powstania wyjaranych jednorodnych plam - z tego powodu unikałbym go przy ważnych zdięciach z ludźmi.
    Ogólnie wrażenie fantastyczne, ale ja na nim zrobiłem jeden set i więcej nie ryzykowałem - ale z drugiej strony ja często posługuję się nietypowym kolorem - może w standardowej zdięciowej palecie radzi sobie lepiej?

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta
    Taki papier genialnie oddaje błyszczące powierzchnie - kadry ze starego kościoła, złocone ołtarze - zdięcia tego typu nabierają nowego wymiaru. natomiast papier ten gorzej oddaje półtony - więc bez pracy z dobrym profilem i podglądem jest ryzyko powstania wyjaranych jednorodnych plam - z tego powodu unikałbym go przy ważnych zdięciach z ludźmi.
    Ogólnie wrażenie fantastyczne, ale ja na nim zrobiłem jeden set i więcej nie ryzykowałem - ale z drugiej strony ja często posługuję się nietypowym kolorem - może w standardowej zdięciowej palecie radzi sobie lepiej?
    Dzięki!
    D200 plus graty...

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez opiekun Zobacz posta
    sote - zrobię sobie portfolio z ciekawości z najlepszefoto.pl, żeby zobaczyć jak to wygląda. Dzięki za zdjęcia.

    Może ktoś z Was będzie wiedział: młodzi chcą fotoksiążkę na papierze metalizowanym/metalicznym - jakie fotki najlepiej do tego się nadają - jakieś zalecenia? Jaki mniej-więcej stosunek radzicie stron metalizowanych do zwykłych?

    Z góry dziękuję.
    Do książki metalik raczej odradzam, jak i w ogóle papier błyszczący. Błyskawicznie zostawia odciski paluchów, co przy tej wielkości jest tylko kwestią czasu. Dla najlepszefoto 99% rozkładówek jakie naświetlamy w labie to jedwab. Świetnie sie prezentuje przy tego typu zastosowaniach. Ale jesli już musisz na metaliku to zdejmij kapke z kontrastu, bo na tym papierze zwiększa się on znacznie.

  10. #130

    Domyślnie

    Czyli jak dobrze rozumiem jedwab jest w Fotoksiążce PRO w standardzie?

    Dzięki za rady!
    D200 plus graty...

Strona 13 z 57 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •