Close

Strona 6 z 57 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pioter Zobacz posta
    Bardzo dobre książki robi drukarnia Studiouh.com z Warszawy. W twardej oprawie i na matowym papierze. Mozna zamowic przes strone www.alboom.pl albo dostarczyc wlasnego pdf'a.
    Pierwszy post i reklama? Dziwne. Znam studiouh, mało tego pisałem o nich na tym forum. Tyle, że ostatnio chyba pozwalniali trochę pracowników - jak teraz jest? Kazali pozostałym pracownikom reklamować drukarnię po forach internetowych?

  2. #52

    Domyślnie

    Robiłem w blurb album foto bo nie chciałem pakować się w druk (robię zamówienie dla organizacji w US która nie określiła się ile chce - blurbem załatwiłem dystrybucję oraz brak konkretów jeśli chodzi o wielkość zamówienia). Zrobiłem demo i wyszło świetnie - tzn. całe strony były przygotowane w 100% w PS'ie. Nie korzystałem z szablonów blurba. Ponadto moje phtoshopowe strony były takich samych rozmiarów jak kartki albumu. Efekt - super! Pełne panowanie nad tym co ma być. Przedtem jeszcze zrobiłem wydruk wszyskich kartek by porównać z albumem. Oczywiście te wydrukowane były lepsze ale i tak do albumu nie mogłem się przyczepić. Teraz w oparciu o blurba robię album finalny.

  3. #53

    Domyślnie

    Odświeżając temat, mam prośbę do osób, które zlecją usługę wykonania foto-książki-albumu na terenie Warszawy, są zadowolone z jakości usług i mogą z czystym sumieniem polecić Swojego zleceniobiorcę.
    Pozdrawiam Piotr
    _________________
    Aparat N i kilka obiektywów.

  4. #54

    Domyślnie

    własnie, może ktoś coś poleci z Warszawy? ja lubię pomacać przed zakupem, szukam firmy, która robi fotoksiązki tez na twardych stronach, dostałam sama ofertę od www.luma-druk.pl, jak ktoś chce cennik to prześlę bo mam od nich na mailu w pdfie, może juz ktos korzystał z ich usług?

  5. #55

    Domyślnie

    Ciekawą ofertę mają w http://www.NajlepszeFoto.pl ,ale też chętnie przeczytał bym opinie osób które korzystały z ich usług.

    Usunięto komercyjną stopkę w podpisie.

  6. #56

    Domyślnie

    http://www.fotto.pl/ wyczytałam na innym forum dobrą opinię na ich temat, wygląda ciekawie, i mają program do edycji fotoksiązek, nie trzeba kupować dodatkowych PSowych szblonów

  7. #57

    Domyślnie

    FJ też poszerzyl ostatnio swoją ofertę
    ff

  8. #58

    Domyślnie

    Jakosc w FJ jest conajmniej słaba. Przynajmniej to co widzialem pół roku temu, jakosc zdjec jak z gazety wyborczej...

  9. #59

    Domyślnie

    Teraz masz możliwość zrobienia zdjęć na papierze fotograficznym do książki + "skórzane" okładki. Stare książki były drukowane an papierze zwykłym, pewnie offsetem (maszyna HP jakaś tam). Ponadto jest 20% zniżki na książki o większych rozmiarach niż A4. Szczegóły na www lub w salonach.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  10. #60

    Domyślnie

    Nikt nie ma w domu porządnie wykonanej fotoksiążki?
    Usunięto komercyjną stopkę w podpisie.

Strona 6 z 57 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •