Close

Strona 47 z 57 PierwszyPierwszy ... 374546474849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #461

    Domyślnie

    Ja też nie widzę. Wieczorem (po pracy) poprawię.

  2. #462

    Domyślnie

    Proszę moderatora o podmianę:

    Parę zdjęć fotoksiążki:

    1. Okładka


    2. Tylnia okładka i widoczny kod kreskowy z 'krzakami'. Wiem, że słońce jest przepalone.

    3. Środek

    4. Srodek, przykład trzech zdjęć w pionie

    5. Ostatnia strona ze zdjęciem i widoczny kod kreskowy + krzaczki

    6. Fotoksiążka już się rozkleja

  3. #463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Szkoda, że kolejna firma z ofertą skierowaną niemal wyłącznie do kotleciarzy.
    Tak z ciekawości zapytam czy jest w Polsce PROFESJONALNA firma drukująca fotoksiążki na bardzo wysokim poziomie?
    Nie mówię o poziomie "kotletów" tylko o firmie która zapewnia najwyższą jakość - zakładając że cena nie jest istotna.
    Czy poważne prace drukujecie jednak za granicą?
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  4. #464

    Domyślnie

    Ja od czterech lat jestem wierny blurb.com. Co prawda są takie firmy w Polsce, zapewne zostały w tym wątku wymienione, ale albo trzeba mieć działalność, żeby w ogóle dostać cennik i potem zrealizować zamówienie (krukbook), albo ich profesjonalizm jest mocno dyskusyjny (kserkop).

    Jeżeli chodzi o to co blurb dodaje od siebie, to w zeszłym roku na ostatniej stronie jest mały szary logotyp i podpis, że zaprojektowana za pomocą LR. Jak wcześniejsze albumy składałem za pomocą ich aplikacji, to logotypy były dwa: na początki i na końcu, oraz mały kod QR na tylnej okładce. Uznałem, że nie przeszkadza mi to tak bardzo, żebym za usunięcie tego miał zapłacić 10 $ lub 10 euro.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #465

    Domyślnie

    PixBook, colorland, NajlepszeFoto to jedna firma. Drukowalem u nich pamiatkowych ksiazek z wyjazdow okolo 15tu z zadna nie bylo problemu jesli chodzi o sama ksiazke ale kazda ksiazka to rozbieznosci w papierach, profilach, tuszach jedynie albo "az" ale bylo to dawno temu gdzie nie bylo duzej konkurencji, ostatnio sprobowalem PixBook i jesli ich papier to 200g to ja jestem swiety... papier 170g na ktorym drukuje moja firma jest wyczuwalnie grubszy. Ogolnie jako ksiazka przez 6lat chyba juz dziala bez najmniejszego uszczerbku, ale jesli chodzi o fotoksiazki pamiatkowe dla siebie to tylko:
    *zfoto z inowroclawia, ksiazki szyte drutem, piekne grzbiety piekny powlekany papier, jedynie mocny kontrast i przekonwertowanie do profilu poprzez nasycenie, jednak metoda percepcyjna mniej odbiega od oryginalu chociaz to zalezy od foto dlatego warto wziac od nich profil, ale papier i jakosc druku rewelacja bez porownania do powyzej wymienionych firm. Na stronie kasuja 150zl czesto robia promo na allegro w cenie ok 40zl ale na wybrany rozmiar jedynie.
    *Kolejna firma to nFoto z Bialegostoku, jakosc bardzo podobna do zFoto jedynie inny papier ale rowniez powlekany. Za ta cene przebija popularnego molocha.
    Fx, DX kilka słoików, Eizo, Epson Stylus Pro 9xxx 7xxx

  6. #466

    Domyślnie

    Jeśli jest ktoś z Warszawy, kto robił fotoksiążkę w nfoto lub zfoto to poprosiłbym o info, jednak dobrze jest zobaczyć na żywo zanim się zamówi
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  7. #467

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemekkk666 Zobacz posta
    Jeśli jest ktoś z Warszawy, kto robił fotoksiążkę w nfoto lub zfoto to poprosiłbym o info, jednak dobrze jest zobaczyć na żywo zanim się zamówi
    Zamawiając mały format, nie wyjdzie drogo, a będzie możliwość oceny produktu. Polecam takie rozwiązanie.

  8. #468

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bognik Zobacz posta
    ...książkę stworzyłam w Lightroomie, ale wyeksportowałam każde strony do jpg, a potem w programie graficznym przycięłam je do formatu A4...
    Każdą stronę, którą miałam w jpg umieściłam na stronie w programie, bo program jest na tyle fajny, że można w nim zrobić wszystko. Nie narzuca szablonów, rozmieszczenia zdjęć. Rewelacja.
    ...
    Z ciekawości przyjrzałem się modułowi Book. Dużo zaletą byłaby możliwość korzystania z LR do generowanai książek, bez konieczności decydowania się na soft konkretnej firmy.
    Nie mogę sie jednak doszukać kilku funkcji:

    1. czy można o obracać ramki zdjęć i tekstu
    2. czy można przesuwać, zmieniać położenie ramek zdjęć i teksu, albo chociaż stworzyć własny template

    Funkcje te dostępne są w programach firm oferujących fotoksiążki.
    Nikon D610, N85/1.8G, N35/1.8G

  9. #469
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2012
    Miasto
    Lublin / Warszawa
    Posty
    4

    Domyślnie

    a czy korzystał ktoś z was z usług saal-digital.pl

  10. #470
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Dusseldorf / Krakow
    Posty
    20

    Domyślnie

    Ja korzystałem jak mieszkałem w DE. Problem jest taki, że nie wysyłają do Polski. Może coś się zmieniło przez ostatnie 2 lata. Sprawdź.

Strona 47 z 57 PierwszyPierwszy ... 374546474849 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •